• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  „Vilniaus dienų“ ir „Music Week“ mashup‘e pasipainiojusios radybos (video)

  Ką gi kolegos, draugai ir praeiviai išgirdote „Vilniaus dienų“ ir „Music Week‘o“ mashup‘e? O gal ėdėte kiaulės ausį, tarškinote mediniais šaukštais, o sekmadienio pavakarę žygiavote su „šaltukais“ pasistumdyti tv3 atidarymo šventėje? He he.

  Trumpai pasipasakosiu savo atradimus. Golden parazitai, garbanoti bosistai, colours of boubble‘sai, arbatos, kamanių šileliai – visi jie labai žavūs. Visgi atradimais to nepavadinsi, nes šių grupių pėdinau klausyti tik išskaitęs apie jų dalyvavimą šventės lankstinuke. Dar vienos grupės „lankyti“ taip pat judėjau tikslingai, mat gavau tokio turinio kvietimą:

  Jums rašo A****** iš grupės Kūjeliai. Šį sekmadienį, rugsėjo 2 d., 16 val. Gedimino pr., prie Nacionalinio dramos teatro Kūjeliai koncertuos “Sostinės dienose”. Kviečiam!

  Kas nežino, „Kūjeliai“ = tai, kas išaugo iš grupės „Augalai“ (šias žinias suteikė google’as). Kadaise rokenrolą gaivinę atlikėjai, šiandien viską daro dar įdomiau. Kūryboje rasi ir folk‘o, ir to pačio rokenrolo, ir popsovo kreizo. Žodžiu jei per daug nesiplėtojant, seniai bebuvau tokia gera aura apkamšytame pasirodyme. Pacanai paprasti ir nuoširdūs, muzika smagi ir vietomis kelianti jaukų šypsnį, publika žinanti dainas ir pritariamuosius judesius. Ko daugiau gali reikėti?

  (Sorriuka už video garso kokybę, pasirodo telefonų vaizdo kameros dar nepajėgios atlaikyti garsinio spaudimo. Jei susidomėjote „Kūjeliai“, čia rasite pilną pasirodymą iš ankstesnio koncerto.)

  Kūjeliai – Kontrolierė (Music Week’12)

  Na, o kitas džiaugsmas – Silezijos bardas Peter J.Birch. Be galo ramu, jauku ir jautru. Žmonės kalba, kad šis lenkaitis akustinį pasirodymą yra surengęs net „Heineken Opener“. Nesistebiu, o viliuos, kad šį vaikinuką dar turėsiu džiaugsmo išvysti.

  Peter J.Birch – Big Jet Plane (Music Week’12)

  Peter J.Birch in Music Week’12

  nuotrauka – radioscreamer.com  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Du nauji lietuviški skanėstai: Gerai Gerai vs. Ieva (video)

  Šiandieniniai pasišlaistymai internetuose ir taip gausius bookmark‘us papildė du naujais egzemplioriais. Nėra tai tokie įspūdingi šedevrai, kad jų įrašus talpinčiau po neperšaunamu stiklu. Plačiau»

  Kaip per vieną vakarą tapti žvaigžde? (video)

  Žodžiu, pacanui keturiolika metų, turi mergiotišką balsą, byberišką pričioskę ir gyvena kažkur Australijoje. Gali suabejoti – argi tiek užtenka, kad per vieną vakarą taptum žvaigžde. Plačiau»

  Pasirodo Markas kartais moka nustebinti (video)

  Nei aš nei mano kolegos niekada nejautėme didelės meilės Markui Palubenkai. Dūmų pertraukos pokalbyje apie muziką ir dabar įvardinčiau jį kaip beveidį, tačiau gerai iš‘pr‘intą personažą. Plačiau»

  Ką kuprinėje slepia Vilius a.k.a. Gerai Gerai (foto)

  Kaskart susitikus su muzikinio pasaulio žmogumi galvoje kirba viena mintis – kas toje tavo didžiulėje kuprinėje? Klausti lyg ir neetiška, kuistis pačiam – smerktina, tad smalsumui patenkinti liek [...] Plačiau»

  Kalėdinė, prekybos tinklo „John Lewis“ ir atlikėjos Gabrielle Aplin, pasaka (video)

  Kažkas įvardino, neva tai šių metų keiksmažodžių namber van kėsinasi tapti žodis „Kalėdos“. Jei nuoširdžiai, tai ilgalaikio kontakto su šia švente dar neturėjau, o nuo praeitų metų. Plačiau»

  „Hey Rosetta!“: vienas vaizdo klipas – begalybė skirtingų erdvių (video)

  Šešeriukė „Hey Rosetta!“ toli gražu ne naujokai. Kūrybinį kelią pradėję 2005-aisiais, pripažinimo sulaukė tik po šešerių metų. 2011 metais net trys grupės kūriniai puikavosi Kanados roko ir alter [...] Plačiau»

  Viskas, kas tave supa, tėra kažkieno kopija (video)

  Tiems, kurie praleido pro akis, ir tiems, kurie shilta.lt skiltimi „Radybos“ naudojasi kaip savotiškais bookmark‘ais, pristatau vyruką iš New York‘o – Kirby Ferguson. Kas jis per vienas?.. [...] Plačiau»

  Jeremy Ellis: pacanėlis, pirštais darantis stebuklus (video)

  Žodžiu Detroite bazuojasi pacanėlis Jeremy Ellis, pirštais darantis stebuklus. Ir šiame pareiškime nėra nieko pošlo, vaikinukas tiesiog ypatingai gerai įvaldęs aparatą „Maschine Mikro“. Plačiau»

  Kartais reikia „tik“ talento (video)

  Interneto vandenynai darsyk sujudo. Šįkart bangas kelia du treninguoti pacanėliai, kapojantys Rihanna'os superhitą „We Found Love“. Vaikišku nuoširdumu trykštantis ir savo talento. Plačiau»