Vilniaus klubai čiulpia

prt.pngO gi nepatikėsit, kas vyksta. Satta gimtadienį savo chatoj atšventė ir myžčioja visi Vilniaus hipsteriai dabar. Ei, prieš Sattą nieko neturiu. Jau minėjau kažkada. Gerai visai ten. Gerai, jei lyginsim su kitais Vilniaus/Lietuvos (jokio skirtumo, vis viena viskas Vilniuj yra) klubais. Su užsieniu lygint net nepradėsiu, bo nėra ką lygint.

Tai va. Satta gerai yra, tik ko čia reikia dabar tiek viduriuot visiem? Ir taip aišku buvo, kad susigalvos vis viena kažkaip grįžt. Man čia grynai kaip festuose grupės daro: lieka pora gabalų programoj, atsisveikina su minia, patupi užkulsiuose kaip vaikai, duoda miniai paklykt, kad savo nebepatenkinamus ego paglostytų ir pareina damušt konco. Pirmi du tokie kartai dar sueina. O kitos festo dienos šiuo atžvilgiu pasidaro kaip „dude fuck off, I’ve heard this shit before“.

Gi jau buvo taip. Satta užsidarė (nu gerai gerai, šįkart lyg ir uždarė juos, but still), visi žudėsi, Satta atsidarė, susirenka po penkiolika žmonių penktadienio naktį. Miela Satta, jei chebra nėra pasiryžus mokėt po 10 pinigų už įėjimą, reiškiasi you’re doing it wrong. Nes nu aš čystai tokiu atveju geriau sau ir kokiai panai po šotą Plėjuj nupirkčiau už tuos 10 pinigų. Vis viena tas pats šūdas, tai kam dar  primokėt už jį?

Ai, aš čia gi ketinau pavaryt ant Vilniuko klubų. Bet kad per ilgai užtruks visus išrašyt. Nu bent keletą tada. Tai va, nekenčiu (labai nemėgstu) Soul Boxo (ex. Woo), visų cozy-opium-briusly-gorky bullshitų. Nežinau. Nieko išskirtinio, nieko originalaus, blah. Atrodo, lyg visus klubus tas pats asmuo kuruotų ir visuose stengtųsi išgauti vienodo lygio lievumą. Kaip keista, kad nuėjus į kažkokią brangesnę vietą, kur arbatos puodelis kainuoja tuos jau minėtus 10 pinigų ir kur sėdi sau tai leisti galintys žmonės, jautiesi labiau savas nei kurioje nors iš tų, kur renkasi tavo amžiaus asmenys (pseudo-hipstereei), besidomintys lyg ir panašiais dalykais, gyvenantys lyg ir panašius gyvenimus.

Nežinau, man čia pikta gal kaip ex-emigrantui, mačiusiam labai daug pasaulio ir iki paryčių šokusiam net nebežinau keliose dešimtyse tobulų klubų/kavinių. Nu todėl ir pasilieku sau teisę sakyt, kad viskas čia yra šūdas. Nes ir yra. Galvot pradėkit vieną kartą, tada gal realiam poreikiui atsiradus, atsiaras ir kažkas, tą poreikį patenkinantis.

nuotrauka iš flickr.com/photos/itsdafydd8 Komentarai šiam straipsniui

 1. Kotryna So sako:

  esu labai smarkiai pavargus nuo vilniaus vienodumo ne tik vietų, bet ir kalendoriaus prasme. bet tai neuždaro manęs namuose… girl tik pradėjau daugiau ir į kitokius renginius vaikščiot. bet soulbox per kiek čia, porą mėn, jau pabodo.
  o satta labai gerai, kad grįžo, nemanau, kad dirbs taip, kaip anksčiau, girl tai ir į naudą.
  beje, už ką žmonės pasiryžę 10 lt mokėt? :)

 2. Tomas Wee sako:

  tikrai ne už "patūsinimą" pustuštėj salėj su susireikšminusiais pseudohipsteriais-menininkais, kurių paklausus, ką veiki gyvenime, gauni atsakymą "ai nu dabar mokaus dar mokykloj,bet šiaip footkinu, ten grojam va dar biški". arba nene, dar geriau: "ai nu tai va čia neseniai su (insert soemone famous here) turėjom projektą bendrą (kas reiškia, kad tavo draugas tave vieną kartą nusivedė į setą, nes neturėjo kur padėt), dabar šiek tiek ilsiuosi po visko, bandau naujų idėjų gaudytis." oh c'mon gurl, give it a break. ir išvien tokie egzemplioriai. ai, dar muzikantų dachuja. elektroniką kuriančių ypač. arba buvusių labai perspektyvių reperių. bet matyt tas perspektyvumas jiem ir neleido nieko pasiekt didesnio. sumoki dešimt pinigų atėjęs tiek prieš vidurnaktį, tiek vos ne paryčiais (piso protą ten kažkas feisbuke, kad per anksti ateinu ir dar nieko nebūna todėl sattoj) ir ką gauni? jeigu nėra va koks perpildytas gimtadienio balius, tai geriausiu atveju kažkokią vizulkę, visai pochui muziką, tuščią (arba su dviem girtom pistmenininkėm) dancefloorą ir gaidžiukų gaują aplink foosballo stalą. tą patį jau minėtam plėjuj gausiu, tik ten gyvybės milijoną kartų daugiau bus. kad ir nėra kuo kvėpuot, kad ir karšta siaubingai, vis viena judesys didesnys,sakyk ką nori. anyways, sattoj apturėjau vienus geriausių savo pasišokimų ever, tik ne dabar, šiek tiek senesniais laikais. (tai čia,kaip dabar madinga, reiškiasi prieš kokius metus). gerai, jeigu išpuola vakaras, kai norisi ramiai ant sofkutės pasėdėt su alaus bokalėliu klausantis muzikos per ahujieną aparatūrą. o jeigu nori nusinešt stogą trypdamas žmonių minioj. tada satta tikrai nėra vieta, į kurią eit reiktų ir palikt pas fainąjį apsauginį 10lt. žinoma, gimtadienio tūse nebuvo net kvėpuot kuo, bet pažiūrėsiu, kiek ilgai tokie tempai laikysis. duodu mėnesį.

 3. Aivaras Ventis sako:

  Tomas Wee – kone antras postas :)

 4. Tomas Wee sako:

  Aivaras Ventis, jei jau diskutuot, tai diskutuot rimtai huehue :)

 5. Maida Bazaar sako:

  Lietuvoje klubo atidarymas tolygus alkoholio francizes gavimui, o promoteris tai tas, kuris DJui nemokamai ipila. Reivas parduotas rinkodarai.

 6. Kotryna So sako:

  neužsidarykim tarp sienų, ne tik lietuvoje :) )

 7. Kotryna So sako:

  Tomas Wee xz gal, aš moku ne už publiką, o už turinį, aišku, jei jis lievas, tada prisikabint įmanoma prie bet ko.
  bet sattos hipsteriai be tikslo man kažkaip vis tiek artimesni už filharmonijos feikines ponias, nepatikliai žiūrinčias į dirbtinį kailį

 8. T. sako:

  Tu čiulpi

Palik komentarą

Panašūs Naujausi

Lietuviškam mentalitetui – lietuviškas repas

Eilinį kartą įrašą pradedu atgailaudamas už ilgas tylos savaites, palikusias jus nežinioje. Kur Tomas? Primušė gal kas? Nain. Sveikas gyvas Tomas, tik labiau realiu gyvenimu užsiėmęs, o ne pro-tr [...] Plačiau»

Tik gaidys gali išduoti, kad karalius nuogas?

Žodžiu keista, bet paskutiniu metu pas jus stebiu juokingą tendenciją. Uber madinga ir protinga save laikanti andergroundo chebrytė išsikelia pseudo stabus ir šoka aplink juos ritualinius šokius. [...] Plačiau»

Mesk į didžėjų gitarą

Jou jou, madafakaz. Kažkokia nuotaika išeiginė, tai ir pagalvojau sau - o kodėl gi prieš miegą nesurentus kokio džiugaus teksto apie kokį tais džiugų reikalą. Plačiau»

Tai yra neteisingai

Jūs pažiūrėkite į tai. Jūs tik pažiūrėkite. A-trak ir Diplo almighty. Plačiau» su Skrillex. Čia kas per bajeriai? "EDM executives" visai autent [...] Plačiau»

Mano metai, Tomo metai

Kadangi hipsterių era baigėsi 2010 ir dabar teliko „pouzeriai“ neišmanantys interneto subtilybių ir paskirties, koreliuojantys „dubstepą“ su ateitimi (nors jis užtikrintai blunka) - esame pasmerk [...] Plačiau»

Pravdos bybiokų apdovanojimai ’11

Labai atsiprašau, kad pastaruoju metu buvau kažkoks pasivedęs ir visai užmiršau paliesti hipsteriams opias problemas. Matot, kaip ironiška - aš pats būdamas širdy hipsteris, hipsteriams protpisau [...] Plačiau»

Erotiška pamokėlė vienišiems namų tyloje (video)

What's wrong with you people? Po kambarį slankioja koks tai forever alone lietuviškas atitikmuo - Mantas. Blevyzgoja, kad turi dahuja draugų, bet grįžęs namo jaučiasi vienišas. Plačiau»

Tautos pajacai, snargliukės kaimietukės ir retoriniai klausimai

Hell yeah, net užjūry žmogus randi būdą šaukštui Lietuvos srėbtelti. Na žinot, vienam poreikis iš „knygnešio“ skverno lašinių užkapot, kitam namus užsmardinti žarniniais vėdarais. Plačiau»

Jaunimo pasaulyje

Chėbra, susiimkit. Dubsteb, swag, illest, hellaflush/stellaflush, stanceworks ir canibeat lifestailai jau visiem nusibodo ir oficialiai mirė. Plačiau [...] Plačiau»