• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Dienos kai twerk‘inu subinę pagal Miley Cyrus (video)

  Po Miley Cyrus pusnuogio nepraustaburniško pasirodymo „MTV“ apdovanojimuose, net lietuviškosios muzikos slaugytojai drėbtelėjo savo neigiamas nuomones. Neva tai nekokybiška, neva tai mokyklinio žiburėlio lygio, neva tai iki Rihanų, Lady Gagų ar begalės kitų pop dievaičių jai dar reikia daug ramunių apšikti. Klystate mielieji – kaip visa tai beatrodytų, jos statulą lipdo krūvos prodiuserių, vadybininkų bei viešųjų ryšių specialistų. Ir ačiū dievui, kad jie tai daro. Jei kokia Bunkė išsitreniruotų taip kaišioti liežuvį ir pusnuogė šliaužiotų ant scenos, kabinčiau plakatą ir vakarais per magą jos gabalais erzinčiau kaimynus.

  Norit pritarkit, norit ne, bet po visų šių šposų Miley video peržiūros geometrine progresija kala į dangų, o aš pats varydamas į pajūrį visu garsu leidžiu josios gabalus, išlipęs parūkyti kiaulės balsu šūkaudamas twerk‘inu subinę ir grožiuos jos berniokiškai maištaujančiu smartphone‘o wallpaper‘iu. Šiais laikais nebėra gėdingų dalykų, tad būkit paprastesni. He he.

  Miley Cyrus – We Can’t Stop

  Miley Cyrus – Wrecking Ball (Audio)

  nuotrauka – youtube.com  6 Komentarai šiam straipsniui

  1. Maška sako:

   Po šito post’o blokuoju jūsų srautą savo FB.

  2. Aivaras Ventis sako:

   Sutarta ;)

  3. Gabriele Valčiukaitė sako:

   (y) sis straipsnis.

  4. Do sako:

   OK – peržiūros kyla, OK – dirba krūva bendžių prie šio 21 amžiaus stebuklo. Ar ačiūdievui, kad jie taip daro? Gal ir ačiū, gal ir OK – užsidirba žmonės sau ant gardžios duonos ciniškai pasinaudodami masės (ir merginos) bukumu – talentas. Bet man smagu matyti, kad yra dar gėdingų dalykų šiais laikais, o ypač nuostabus yra svetimos gėdos jausmas, kuris buvo matyti VMA susirinkusių Miley kolegų veiduose. Kokti ji kaip Crocs’as, o Jūs, Aivarai, šiuo post’u savo skonį sulyginate su tuo šaltkalvio (iš paskutinio savo pasisakymo apie moteris, kuriam čia pat prieštaraujate).

  5. Aivaras Ventis sako:

   Didžiausias skirtumas tarp šito personažo ir jūsų skaityto kito post’o, kad Miley nėra silpna, perkama ir pan. Čia ji visko ašis, apie ją sukasi visas erotiškumas, ji demonstruoja save ir mėgaujasi tuo. Čia tas pats, kas pyktum ant seksomanės, besiduodančios su pirmu pasitaikiusiu vaikinu.

  6. Johnas sako:

   Kai debiliukai skaito kritiką, kurios nesugeba suprasti, nes yra paprasti vartotojai ir neturi galimybės ir sugebėjimų įžvelgti esmės, tai nenuostabu, jog viena durnė blokuoja srautą, o kita šitą postą vertina, kaip autoriaus skonį. Lbet, išėdos jūs.

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Ar seksualinėms mažumoms yra vietos lietuviškuose festivaliuose?

  Kol kritinė masė tautiečių oro špagomis vaikė pseudoslibinus, įvardinamus seksualinių mažumų vardu, sąmoningi piliečiai savyje ugdė toleranciją. Visgi iki visuotinės empatijos lietuviams dar tolo [...] Plačiau»

  M.A.M.A. apdovanojimų pokštuose Alekna ir M.Palubenka

  Pranešimai spaudai trimituoja, neva tai muzikos apdovanojimų „M.A.M.A“ organizatoriai į trylika nominacijų jau surinko po šešis kandidatus, dabar užsidaro tamsiuose kambariuose ir kankinančiai sp [...] Plačiau»

  „Nemoki-nerašyk“ arba „Kaip nereikėtų formuoti pranešimo spaudai“

  Kasdien gaunu šūsnis pranešimų spaudai, kuriuos formuoja žmonės, vėliau verkšlenantys, kad visi yra gaidžiai, neva tai ignoruojantys jų mega‘super‘osom žinutes. Gal derėtų. Plačiau»

  Shilta.lt žengia penkis žingsnius atgal

  Na tai ką, nutraukiame ilgai trukusią tylą ir vėl pagarsinam muzikos grotuvus. Shilta.lt toli gražu dar ne laikas anapilin, tad troliai, užuodę sumažėjusį post‘ų kiekį, o vėliau išjungtą puslapį, [...] Plačiau»

  Muzikos kritikų sapalionės apie tarptautinius vandenis (audio)

  Nori pradėti tarptautinę karjerą? Muzikos rinkos guru tau patars laikytis griežtų „elementarių“ gairių: Pseudonimui rinkis lengvai ištariamą (dar geriau anglicizmais dvelkiančią) frazę [...] Plačiau»

  Neprotingas promo yra neprotingas

  Kone visi internetiniai kanalai rėkauja apie olimpinį auksą iškovojusią plaukikę Rūtą Meilutytę. Šalia sėdintis bendradarbis, lyg sugedusi blėšinė, savo erzinančiu balsu, lyg koks kaimietis žiopl [...] Plačiau»

  „AGATA“: ar tu nejuokauji?

  Senokai besklaidžiau rss feed‘ą, tad nieko keisto, jog susikaupė galybė dėmesio vertų postų, tarp kurių šviečia krūva Lietuvos gretutinių teisių asociacijos „AGATA“ blevyzgų [...] Plačiau»

  Lankytojai, klausytojai

  Būdamas mėgėju entuziastu, nusprendžiau apsilankyti Baltijos elektronikoje. Rašydamas būsiu perdiem atviras ir šališkas, tačiau nepagalvokite, jog noriu įkasti renginiui. Plačiau»

  Ką reiškia būti netalentingu muzikantu XXI amžiuje?

  Vieną kartą pažįstamas man pasakė, kad nežino nei vienos iš mano klausomų grupių, todėl galvoja, kad aš – muzikos guru. Iš tiesų, keletą valandų per savaitę praleidžiu naršydama pulapiuose, kurių [...] Plačiau»