• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Du nauji lietuviški skanėstai: Gerai Gerai vs. Ieva (video)

  Šiandieniniai pasišlaistymai internetuose ir taip gausius bookmark‘us papildė du naujais egzemplioriais. Nėra tai tokie įspūdingi šedevrai, kad jų įrašus talpinčiau po neperšaunamu stiklu, kokiame tai muzikos muziejuje, bet rasti skanėstų lietuviškoje erdvėje visada smagu.

  Pirmas jų – Ievos Zasimauskaitės gabalas „A Little Bit Of Love“. Jei atvirai, apie šią merginą anksčiau nieko nesu girdėjęs, visgi gūglas informacijos nešykštėjo. Pasirodo ji dainavo kokiame tai chore, o kiek vėliau ir „Lietuvos balse“. Nieko keisto ir smagu, kad tokios informacijos mano ausys nepasiekė, šiandien jos klausau be jokios išankstinės nuomonės ir visa tai skambėjo tikrai neblogai.

  Tiesa, rekomenduoju ir sceninį vardą susigalvoti. Ievų yra šimtai. Ir ne tik muzikinėje scenoje, bet ir pažinčių portaluose. Visgi duodu ranką nukirsti, kad dauguma pamatę Ievos vardą, gabalo turinį pirmiausia priskirs Ievai Narkutei.

  Ieva – A Little Bit Of Love

  Kas dar? Miss Sheep į pensiją išleidęs ir muzikinius skudurus sumetęs su šimtąkart žavesne atlikėja Kami, Gerai Gerai kepa naujus projektus. Niekada nebuvau mirtinas fanas, bet ką tik pasirodęs kūrinys „Super Ladygirl“ nuteikia tikrai gana maloniai. Koks tai melancholiškas vasaros pabaigtuvių vakarėlis su nostalgijos užtaisu. O antra tiek emocijos duoda ir neoficialus video, kuriame besišlaistantys bikiniai kelia mikro hormonų audras.

  Gerai Gerai feat. Kami – Super Ladygirl (Unofficial Video)

  nuotrauka – youtube.com  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Kaip per vieną vakarą tapti žvaigžde? (video)

  Žodžiu, pacanui keturiolika metų, turi mergiotišką balsą, byberišką pričioskę ir gyvena kažkur Australijoje. Gali suabejoti – argi tiek užtenka, kad per vieną vakarą taptum žvaigžde. Plačiau»

  Pasirodo Markas kartais moka nustebinti (video)

  Nei aš nei mano kolegos niekada nejautėme didelės meilės Markui Palubenkai. Dūmų pertraukos pokalbyje apie muziką ir dabar įvardinčiau jį kaip beveidį, tačiau gerai iš‘pr‘intą personažą. Plačiau»

  Ką kuprinėje slepia Vilius a.k.a. Gerai Gerai (foto)

  Kaskart susitikus su muzikinio pasaulio žmogumi galvoje kirba viena mintis – kas toje tavo didžiulėje kuprinėje? Klausti lyg ir neetiška, kuistis pačiam – smerktina, tad smalsumui patenkinti liek [...] Plačiau»

  Kalėdinė, prekybos tinklo „John Lewis“ ir atlikėjos Gabrielle Aplin, pasaka (video)

  Kažkas įvardino, neva tai šių metų keiksmažodžių namber van kėsinasi tapti žodis „Kalėdos“. Jei nuoširdžiai, tai ilgalaikio kontakto su šia švente dar neturėjau, o nuo praeitų metų. Plačiau»

  „Hey Rosetta!“: vienas vaizdo klipas – begalybė skirtingų erdvių (video)

  Šešeriukė „Hey Rosetta!“ toli gražu ne naujokai. Kūrybinį kelią pradėję 2005-aisiais, pripažinimo sulaukė tik po šešerių metų. 2011 metais net trys grupės kūriniai puikavosi Kanados roko ir alter [...] Plačiau»

  Viskas, kas tave supa, tėra kažkieno kopija (video)

  Tiems, kurie praleido pro akis, ir tiems, kurie shilta.lt skiltimi „Radybos“ naudojasi kaip savotiškais bookmark‘ais, pristatau vyruką iš New York‘o – Kirby Ferguson. Kas jis per vienas?.. [...] Plačiau»

  Jeremy Ellis: pacanėlis, pirštais darantis stebuklus (video)

  Žodžiu Detroite bazuojasi pacanėlis Jeremy Ellis, pirštais darantis stebuklus. Ir šiame pareiškime nėra nieko pošlo, vaikinukas tiesiog ypatingai gerai įvaldęs aparatą „Maschine Mikro“. Plačiau»

  Kartais reikia „tik“ talento (video)

  Interneto vandenynai darsyk sujudo. Šįkart bangas kelia du treninguoti pacanėliai, kapojantys Rihanna'os superhitą „We Found Love“. Vaikišku nuoširdumu trykštantis ir savo talento. Plačiau»

  Beth: popsovi koveriai žadantys tapti topais (video)

  Lygiai prieš metus septyniolikmetė britė Beth į internetą paleido Adele dainos „Someone Like You“ koverį. Nebuvo nieko įspūdingo, tiesiog dailus balsas ir kone be jokio papildomo šarmo atkartota [...] Plačiau»