shilta.lt https://shilta.lt Ausų Linčas Snobams | Shilta.lt Sun, 14 Dec 2014 18:56:25 +0000 en-US hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.4.1 Degančio dangaus pažadai (audio) https://shilta.lt/degancio-dangaus-pazadai/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=degancio-dangaus-pazadai https://shilta.lt/degancio-dangaus-pazadai/#comments Tue, 31 Dec 2013 14:41:05 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16509 Plačiau»]]> Kuomet internetas verda metų topais, geriausių ir šūdiniausių personų rinkimais. Kuomet visi baugiai pozityvūs ir apkvaitę jei ne nuo alkoholio, tai nuo vidinio haipo. Kuomet lieka vos kelios valandos iki degančio dangaus stebėjimo ugninio vandens paraudintomis akimis, dalinuosi paskutinių dienų muzika ir kitiems metams pažadu:

  • Daugiau laiko praleisti brangiausioje šeimos trijulėje
  • Nenerti į projektus, kurių „kontrolinį vairalazdės paketą“ tampo žiopliai
  • Visgi jei teks panirti, pažadu edukuoti ir neleisti įvykiams bėgti neteisinga vaga
  • Daugiau laiko skirti muzikai
  • Tvirčiau žengti absoliutaus savarankiškumo link
  • Lentynas pripildyti įvairiais e-bay‘iniais šūdukais
  • Daugiau skaityti

 

Gerų ateinančių!

Honey, I Live Music

Honey, I Live Music by Aivarasdi on Mixcloud

]]>
https://shilta.lt/degancio-dangaus-pazadai/feed/ 0
Muzika, valdanti grafinio dizainerio Pauliaus ranką (audio) https://shilta.lt/muzika-valdanti-grafinio-dizainerio-pauliaus-ranka/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=muzika-valdanti-grafinio-dizainerio-pauliaus-ranka https://shilta.lt/muzika-valdanti-grafinio-dizainerio-pauliaus-ranka/#comments Thu, 17 Oct 2013 13:54:51 +0000 Shilta Admin https://shilta.lt/?p=16504 Plačiau»]]> Jo vardas Paulius. Internete prisistato Fanke. Bičas žino kaip valdyti pelę, tad šis gebėjimas virsta į dėmesio vertus kompiuterinės grafikos darbus. Be viso šito, jis dar ir klauso geros muzikos. Tai vienas tų atvejų, kai gavęs pasiūlymą mainytis ausinukais, nė nemirktelėjęs sutikčiau. Sutinkame jį įtemptomis ausimis ir laukiame muzikinių rekomendacijų:

1. Joe Goddard – Taking Over

Gabalas, kuriam skambant nori nenori pradedi niūniuoti. Melodijoje paslėptas geras kablys, tad puikiai tinka norint atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Joe Goddard – Taking Over

 

2. Naomi Pilgrim – No Gun

Jei trumpai reikėtų įvardinti, tais parinkčiau vos du žodžius – savotiškas ir įdomus. Žiauriai geras instrumentalas ir merginos balsas. Nežinau kodėl, bet primena vaikystę.

Naomi Pilgrim – No Gun

 

3. Wolf Saga ft Lemon. – Young Folks (Cover)

Vienas geresnių paskutinių dienų atradimų. Dainos originalas ganėtinai senas, tačiau šis perdarinys tiesiog idealus. Vokalistų balsai dera nuostabiai.

Wolf Saga ft Lemon. – Young Folks (Cover)

 

4. Little Talks (Thomas Jack Remix) – Of Monsters and Men

Originalas jau ir taip labai patinka, bet šiame remikse sukalti švilpaujantys ir žemi garsai parodo naują kūrinio pusę.

Little Talks (Thomas Jack Remix) – Of Monsters and Men

 

5. Star Slinger – Free

Patinka ir net pats nežinau kodėl.

Star Slinger – Free

nuotrauka – svečio asmeninis archyvas

]]>
https://shilta.lt/muzika-valdanti-grafinio-dizainerio-pauliaus-ranka/feed/ 0
Svečiuojamės „Pantonecast“ ir grojam apie seksą (audio) https://shilta.lt/sveciuojames-pantonecast-ir-grojam-apie-seksa/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sveciuojames-pantonecast-ir-grojam-apie-seksa https://shilta.lt/sveciuojames-pantonecast-ir-grojam-apie-seksa/#comments Sat, 05 Oct 2013 12:57:33 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16499 Plačiau»]]> Kolega Mindaugas Blekdog mixcloud’e pakūrė naują teisingų set’ų seriją „Pantonecast“. Kai ausinės duos velnių dėl šimtmečius sukamų tų pačių gabalų, užsukit, gal rasit šviežienos.

Na ką, o aš palaikau šį projektą savo muzika ir ją lydinčia užuomina:

Kaip kvepia seksas? Kokią spalvą užmerktų akių tinklainėje generuoja judantys kūnai? Koks šilumos kiekis kala į galvą? Į šiuos klausimus plius minus būtų panašūs atsakymai. O kaip prakaituoti kūnai skamba? Kalbu ne apie hiperbolizuotą porno filmų dūsavimą, bet apie tai, kokia muzika veikia lyg afrodiziakas. Esu įsitikinęs, kad kiekvieno atsakymas būtų panašus tiek, kiek Sacharos smėlynai turi Sibiro sniegiškumo. Tad jei šiame set‘e nerasite sekso, vadinasi nieko tokio, kad niekada gyvenime neatsibudome vienoje lovoje.

PANTONECAST #3

PANTONECAST #3 by Pantonecast on Mixcloud

nuotrauka – oldterry.tumblr.com

]]>
https://shilta.lt/sveciuojames-pantonecast-ir-grojam-apie-seksa/feed/ 0
Dienos kai twerk‘inu subinę pagal Miley Cyrus (video) https://shilta.lt/dienos-kai-twerkinu-subine-pagal-miley-cyrus/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dienos-kai-twerkinu-subine-pagal-miley-cyrus https://shilta.lt/dienos-kai-twerkinu-subine-pagal-miley-cyrus/#comments Wed, 04 Sep 2013 12:24:59 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16493 Plačiau»]]> Po Miley Cyrus pusnuogio nepraustaburniško pasirodymo „MTV“ apdovanojimuose, net lietuviškosios muzikos slaugytojai drėbtelėjo savo neigiamas nuomones. Neva tai nekokybiška, neva tai mokyklinio žiburėlio lygio, neva tai iki Rihanų, Lady Gagų ar begalės kitų pop dievaičių jai dar reikia daug ramunių apšikti. Klystate mielieji – kaip visa tai beatrodytų, jos statulą lipdo krūvos prodiuserių, vadybininkų bei viešųjų ryšių specialistų. Ir ačiū dievui, kad jie tai daro. Jei kokia Bunkė išsitreniruotų taip kaišioti liežuvį ir pusnuogė šliaužiotų ant scenos, kabinčiau plakatą ir vakarais per magą jos gabalais erzinčiau kaimynus.

Norit pritarkit, norit ne, bet po visų šių šposų Miley video peržiūros geometrine progresija kala į dangų, o aš pats varydamas į pajūrį visu garsu leidžiu josios gabalus, išlipęs parūkyti kiaulės balsu šūkaudamas twerk‘inu subinę ir grožiuos jos berniokiškai maištaujančiu smartphone‘o wallpaper‘iu. Šiais laikais nebėra gėdingų dalykų, tad būkit paprastesni. He he.

Miley Cyrus – We Can’t Stop

Miley Cyrus – Wrecking Ball (Audio)

nuotrauka – youtube.com

]]>
https://shilta.lt/dienos-kai-twerkinu-subine-pagal-miley-cyrus/feed/ 6
Aš jums nepatiksiu https://shilta.lt/as-jums-nepatiksiu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=as-jums-nepatiksiu https://shilta.lt/as-jums-nepatiksiu/#comments Thu, 15 Aug 2013 19:45:16 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16486 Plačiau»]]> Gražiai kalbėti manęs neišmokė nei tėvų pastangos, nei filologijos studijos, nei kolegų lūkesčiai. Kuomet reikia, galiu būti politkorektiškas, diplomatiškas ar net nutylintis faktą, kad visa galva už mane svarbesniam pašnekovui prie lūpų prikibęs snarglys. Tiesa, didžiausia mano svajonė – parašyti knygą. Jos nematuosiu lapų skaičiumi ar teksto daugiasluoksniškumu. Jei knyga privers manęs nekęsti, tai bus didžiausia palaima. Pažadu, vieną diena aš jums labai nepatiksiu.

Aš jums nepatiksiu

Aš jums nepatiksiu by Aivarasdi on Mixcloud

nuotrauka – filmo „The Libertine“ kadras

]]>
https://shilta.lt/as-jums-nepatiksiu/feed/ 0
Du nauji lietuviški skanėstai: Gerai Gerai vs. Ieva (video) https://shilta.lt/du-nauji-lietuviski-skanestai-gerai-gerai-vs-ieva/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=du-nauji-lietuviski-skanestai-gerai-gerai-vs-ieva https://shilta.lt/du-nauji-lietuviski-skanestai-gerai-gerai-vs-ieva/#comments Wed, 14 Aug 2013 12:46:10 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16483 Plačiau»]]> Šiandieniniai pasišlaistymai internetuose ir taip gausius bookmark‘us papildė du naujais egzemplioriais. Nėra tai tokie įspūdingi šedevrai, kad jų įrašus talpinčiau po neperšaunamu stiklu, kokiame tai muzikos muziejuje, bet rasti skanėstų lietuviškoje erdvėje visada smagu.

Pirmas jų – Ievos Zasimauskaitės gabalas „A Little Bit Of Love“. Jei atvirai, apie šią merginą anksčiau nieko nesu girdėjęs, visgi gūglas informacijos nešykštėjo. Pasirodo ji dainavo kokiame tai chore, o kiek vėliau ir „Lietuvos balse“. Nieko keisto ir smagu, kad tokios informacijos mano ausys nepasiekė, šiandien jos klausau be jokios išankstinės nuomonės ir visa tai skambėjo tikrai neblogai.

Tiesa, rekomenduoju ir sceninį vardą susigalvoti. Ievų yra šimtai. Ir ne tik muzikinėje scenoje, bet ir pažinčių portaluose. Visgi duodu ranką nukirsti, kad dauguma pamatę Ievos vardą, gabalo turinį pirmiausia priskirs Ievai Narkutei.

Ieva – A Little Bit Of Love

Kas dar? Miss Sheep į pensiją išleidęs ir muzikinius skudurus sumetęs su šimtąkart žavesne atlikėja Kami, Gerai Gerai kepa naujus projektus. Niekada nebuvau mirtinas fanas, bet ką tik pasirodęs kūrinys „Super Ladygirl“ nuteikia tikrai gana maloniai. Koks tai melancholiškas vasaros pabaigtuvių vakarėlis su nostalgijos užtaisu. O antra tiek emocijos duoda ir neoficialus video, kuriame besišlaistantys bikiniai kelia mikro hormonų audras.

Gerai Gerai feat. Kami – Super Ladygirl (Unofficial Video)

nuotrauka – youtube.com

]]>
https://shilta.lt/du-nauji-lietuviski-skanestai-gerai-gerai-vs-ieva/feed/ 0
Vagina rokas iš „Chastity Belt“ stovyklos (audio) https://shilta.lt/vagina-rokas-is-chastity-belt-stovyklos/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vagina-rokas-is-chastity-belt-stovyklos https://shilta.lt/vagina-rokas-is-chastity-belt-stovyklos/#comments Wed, 07 Aug 2013 08:24:34 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16478 Plačiau»]]> Šio band‘o tikriausiai niekada ir nebūčiau išgirdęs, jei ne ekstremali merginų foto sesija. Nuotraukoje nekaltybės diržo interpretacija, kuomet tarpkojyje spyna sukabinta pramoninė grandinė laiko mėsos gabalą. Apsnūdusi galva nelinkusi leistis į daugiasluoksnių poteksčių ieškojimus, tad tiesiog klauso vagina roko. O jis visai liūliuojančiai plaukia. Gal ne be reikalo užsikabinau?

Chastity Belt – No Regerts

nuotrauka – chastity-belt.bandcamp.com

]]>
https://shilta.lt/vagina-rokas-is-chastity-belt-stovyklos/feed/ 0
Kaip per vieną vakarą tapti žvaigžde? (video) https://shilta.lt/kaip-per-viena-vakara-tapti-zvaigzde/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=kaip-per-viena-vakara-tapti-zvaigzde https://shilta.lt/kaip-per-viena-vakara-tapti-zvaigzde/#comments Mon, 05 Aug 2013 19:26:19 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16475 Plačiau»]]> Žodžiu, pacanui keturiolika metų, turi mergiotišką balsą, byberišką pričioskę ir gyvena kažkur Australijoje. Gali suabejoti – argi tiek užtenka, kad per vieną vakarą taptum žvaigžde? Visgi skeptikams mano faktai nėra dėkingi, minėtajam vaikėzui, vardu Jai Waetford, prieš gerą savaitę pakako pasirodyti vietiniame x-factor‘iuje, o šiandien dėl jo jau alpsta smėlio dėžės draugės, matematikos mokytojos ir ofisų kostiumuotės.

Ir iš tikro, yra dėl ko. Skamba ir atrodo jis banalokai, bet turi kokį tai vidinį užtaisą. Kertu lažybų su savimi, kad greit apie jį išgirsime ne vieną istoriją. Vien dėl to ir talpinu šį įrašą, kad diskusijose pasakodamas apie savo pranašystes turėčiau raštišką įrodymą. Va taip vat.

Jai Waetford: Don’t Let Me Go – X Factor Australia 2013 SNEAK PEEK

Justin Bieber – Fall COVER BY JAI WAETFORD

nuotrauka – macarthuradvertiser.com.au

]]>
https://shilta.lt/kaip-per-viena-vakara-tapti-zvaigzde/feed/ 0
„Positivus‘as“ buvo nekoks tai negativus‘as (foto) https://shilta.lt/positivusas-buvo-nekoks-tai-negativusas/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=positivusas-buvo-nekoks-tai-negativusas https://shilta.lt/positivusas-buvo-nekoks-tai-negativusas/#comments Thu, 01 Aug 2013 16:14:17 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16467 Plačiau»]]> Liepos antrąjį savaitgalį sėdėjome namuose ir skaičiavome aplinkui vykstančius renginius. Viso jų buvo bene šeši. Nesame kokie tai tinginiai ar artrito kamuojami seniokai, tiesiog pumpavome energiją kito savaitgalio pramogoms. O jų būta ganėtinai galingų.

Į pirmą „Positivus‘ą“ važiavome net nežinodami kokion velniavon lendame. Grįžus dievagojausi, kad tai kone geriausias aplankytas festivalis.  Nes ten buvo visko:

  • Pakeleivius pavežti pasisiūliusi porelė patapo tais žmonėmis, kuriuos per savo vaiko krikštynas norėčiau matyti šalia prie stalo kapojančius šaltieną ir blevyzgojančius apie pošlą jos konsistenciją;
  • Supratau, kad produkto reklamą galima įvynioti net ant šikpopierio, rūpestingai besiteiraujančio: „Ar viskas ok, viduriai neužkietėjo? Tiesa, jei ką, užvartok šitų piliulių.“ Finansine padėtimi besiskundžiantys, su elgetos lazda per rėmėjus slankiojantys ir nemokamais bilietais juos šeriantys Lietuvos festivaliai galėtų pasimokyti verslumo.
  • Prie pankų ir neformalų pripratusios akys šiek tiek nesuvokė ką ten veikia ofisinių gauja ir kaip reikės su ja į vieną ritmą šokti, bet pasirodo, kad ta auditorija vietomis net fainesnė.

Tai buvo prieš tris metus. Nuo tada sau tyliai prižadėjom, kad į Latvijos pakraštę varysime tol, kol pabos, ir tempsime ten savo draugus, kad pamatytų, jog neverta švaistytis festivaliams, kurių pagrindiniai headliner‘iai ežeras, miškas ir purvynas.

Šiais metais mūsų buvo dešimt. Netikėtai sutikus kitą lietuvių draugų būrelį šis skaičius padidėjo kone dvigubai, tad palapinių miestelyje bet kuriuo paros metu galėjai išgirsti gimtą žodį, pakapoti kaimyno užlaikytos šlapenkės ar pasivaišinti rytine cigarete.

Jei atvirai, tai viskas čia buvo lygiai taip pat kaip ir kitus du kartus. Tas pats pozityvas, tos pačios nurautos galvos ir nuotykių ieškojimas, toks pat geras muzikos grupių sąrašas. Vien ko verti tokie vardai kaip „The XX“, „Crystal Castles“, „Sigur Ros“. Tiesa, xx‘sų pamatyti taip ir nesugebėjome, mat vos tik išvykę sužinojome, kad mūsų favoritai scenon žengs sekmadienio pavakare. Sekmadienio pavakare?! Kažkoks nevykęs pokštas, bet žinant kaip šią grupę sunku prisišaukti ir kaip vyksta visas reikalų derinimas, nė kiek neužpykome, tiesiog ramiai nurijome susikaupusį liūdesio gumulą ir taškėmės toliau.

„Crystal Castles“ buvo labai gerai. Iki skausmo pažįstama muzika, žaviai pasileidusią mergiote primenanti vokalistė ir nuolatos trypianti minia. Po šios, fizinio lavinimo pamoką primenančios atrakcijos, jaučiausi atjaunėjęs kokiais penkiais metais. Tuo tarpu „Sigur Ros“ užkilusias emocijas nukilino iki visiškos savianalizės. Tokios muzikos negalima klausyti stovint bukoje bandoje ir linguojant atsirėmus į mergiotę. Patartina susirasti atokų žolės plotelį, pasirūpinti alkoholiu ir stipriai užsimerkti. Būtent taip ir darėme. Tikiu, kad iš šono atrodėme kaip beviltiški narkomanai arba alaus pakirsti silpnakiaušiai, bet emocijos siūbavo taip, jog rodos pabuvojau ne tik Latvijoje, bet ir privačiu lėktuvu perskridau visą Islandijos pakrantę.

Kaip ir galima tikėtis, tokio tipo festivaliuose detalios dienotvarkės dėliotis neverta. Dažna grupė, „galima favoritė“, nuvilia, o dar dažnesnis noname‘inis band‘as išneša visą tavo esybę. Būtent taip nutiko kai netikėtai užklydome kokių tai keturių dj‘ėjų kolektyvą (pažadu sužinoti kokiu pavadinimu juos pristato koncertmeisteriai). Sprintas ant bėgimo takelio, nevalingai tabaluojančių rankų kalba suburtas vietinių šokėjų būrelis ir plačiai iššiepti dantys.

Žodžiu, „Positivus‘as“ buvo nekoks tai negativus‘as ir ketvirtas kartas tikrai bus. Tikimės, kad po metų mūsų judės tiek, kad transportacijai prireiks dviejų ikarus‘o autobusų.

Festivalio nuotraukos mūsų facebook kanale:

https://www.facebook.com/festivaliai

nuotraukos – Žilvinas Svitojus

]]>
https://shilta.lt/positivusas-buvo-nekoks-tai-negativusas/feed/ 3
Drėkinanti muzika (audio) https://shilta.lt/drekinanti-muzika/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=drekinanti-muzika https://shilta.lt/drekinanti-muzika/#comments Wed, 17 Jul 2013 19:55:53 +0000 Aivaras Ventis https://shilta.lt/?p=16458 Plačiau»]]> Kažkada, kuomet buvau dar visai snarglys, ausinuke sukdavau melancholiško rap‘o gabalus. Pikti plačiakelniai, ratu besukdami bambalį alaus, šią muzikinę atmainą ironiškai pakrikštijo pop-hop‘u ar tai shit-hop‘u. Žiūrint iš dabartinės perspektyvos, kitoks apibūdinimas tikriausiai nelabai ir būtų tikęs.

Žodžiu, kuomet nustojau iš plastikinių dėžučių valgyti mamos balandėlius, o duonai užsidirbti pats, susipažinau su vienu savo klausomos muzikos autorių. Tuometiniam apsiseilėjusiam romantikui idealistui jo žodžiai kirto per kepenis: „Darau tokią muziką dėl mergų. Tai pats geriausias pyzdodrėkis.“

Nuo to laiko jo kepamų gabalų nebeklausiau. Negana to ištryniau ir visą turėtą shit-hop‘o kolekciją.

Kas juokingiausia? Šiandien suprantu, kad vis dar klausau dahuja pyzdodrėkiškos muzikos, tik ji manęs nedrėkina, bet kelia darbingumą. Ir tas pasakymas nėra jau toks blogas – o kaip kitaip įvardintumėte tokius kuriančius garsus?

To Be Frank – If You Love Her

nuotrauka – internetai

]]>
https://shilta.lt/drekinanti-muzika/feed/ 1