• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Gerai Gerai 5-ių valandų rekordo vos nesugadino lūžęs raktas (video)

  Dievinantys ramius pasivaikščiojimus pustuštėmis gatvėmis savaitgalį iš naujo pamilo Vilnių, visada šurmuliuojantis senamiestis kelias dienas nurimo, mat visas epicentras persikėlė į pramonines sostinės erdves. Šių pokyčių kaltininkas – „Lofte“ vykęs miesto festivalis, džiuginęs muzikiniais pasirodymais, aktyviomis pramogomis ir netikėtais performansais. Viena įdomesnių atrakcijų paskutinę dieną tapo Viliaus Tamošaičio, geriau žinomo Gerai Gerai slapyvardžiu, pasirodymas, kurio metu buvo pasiektas rekordas. Prodiuseris su būriu atlikėjų 5 valandas be perstojo grojo vieną kūrinį.

  „Net nepastebėjau kaip prabėgo pirmoji valanda, bet po to laikas rodos ėmė kapsėti lėčiau. Atlikdamas vieną ir tą patį kūrinį, dainą „Late at Night“, pasijauti lyg užprogramuotas robotas – matai kaip po penkiolikos minučių sprunka ką tik šokę žmonės, o tu vis tiek kupinas energijos keli rankas į viršų“, – pasakoja Gerai Gerai.

  Gerai Gerai 5-ių valandų rekordas (antra valanda)

  Prodiuseris mini, kad per šį pasirodymą neapsieita ir be netikėtumų. „Susirinkome prieš gerą valandą iki rekordo pradžios, bet niekaip negalėjome patekti į patalpas. Lyg tyčia lūžo raktas, tuo tarpu žmogus, turėjęs atsarginį, išvykęs už Vilniaus. Dalis komandos jau buvo susitaikę, kad pasirodymą teks nukelti, bet kaip mistiškai problema atsirado, taip per tris valandas ji buvo ir išspręsta“.

  V. Tamošaitis į pagalbą siekiant rekordo pasikvietė būrį draugų. Jam talkino 2012 metų „Lietuvos balso“ laimėtoja Julija Jegorova ir finalistė Berta Timinskaitė, paslaptingasis Beissoul bei mergaitišką drum & bass muziką atliekančios grupės „Shamanna Bug“ vokalistė Agnė. Maratoną ištverti padėjo ir kartu su Gerai Gerai bendruose projektuose dalyvaujančios Kamilė Kielaitė – Kami, Oneida bei Dominyka.

  Šiuo metu ruošiama medžiaga rekordus fiksuojančiai agentūrai „Factum“.  Gerai Gerai kūrinį „Late at Night“ dar šią savaitę žada pristatyti ir radijo singlo pavidalu.

  Gerai Gerai feat. Kami – Late At Night

  nuotrauka ir informacija – Gerai Gerai  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Corbie dovana vasarojantiems – albumas „Moment“

  Visada jaučiau simpatiją Corbie muzikai. Bet paprašytas atskleisti šio subjektyvaus jausmo priežastis, konstruktyvaus atsakymo tikriausiai nesudėliočiau. Plačiau»

  Lietuviškasis wu tang‘as pristato debiutinį albumą „23:59“ (audio)

  Žmonės kalba, kad Panevėžio gatvėmis vaikšto lietuviškasis wu tang‘as. Micro One save vadinančiam rap‘eriui toks palyginimas maloniai glosto širdį, visgi savo kūrybą jis linkęs vertinti kiek kukl [...] Plačiau»

  Gerai Gerai: „Albumo N-18 nežymėjome, bet jis skirtas tik susiformavusiems žmonėms“ (audio)

  Vilius Tamošaitis, muzikiniame pasaulyje besislepiantis po Gerai Gerai pseudonimu, „Loftas Fest 2013“ nuspalvino rekordo siekimu. 5 valandas be pertraukų. Plačiau»

  „Deeper Upper“ debiutinis mini albumas skambėjo tarp garo katilų (audio)

  Ketvirtadienio popietę indie rokeriai „Deeper Upper“ subūrė muzikos žurnalistus, tinklaraštininkus ir tiesiog muzikos mėgėjus į Energetikos ir technikos muziejų, kur tarp garo katilų suskambo jų [...] Plačiau»

  „Ministry of Echology“ ir Eazystyle MC pristato pirmąjį singlą (audio)

  Vilniečių reggae/dub muzikos grupė „Ministry of Echology“ pristato singlą „Laikas Meilei“, įrašytą drauge su vokalistu Eazystyle MC. Ta proga ketvirtadieni, gegužės 23 dieną, klubo „Artistai“. < [...] Plačiau»

  Iš ba. ir „Two Dicks“ tandemo gimęs vaizdo klipas (video)

  O ką tu veikei kai tau buvo 16 metų? Tarkim Benas, geriau žinomas tiesiog ba. slapyvardžiu, tuomet įrašinėjo gabalus ir kepė jiems vaizdus. Šiandien atlikėjas, kartu su jam talkinančiais vaizdo m [...] Plačiau»

  Gerai Gerai pristato paskutinių dienų naujienas įprasminantį darbą „Runners“ (audio)

  Viliui Tamošaičiui 2013-ieji metai įstrigs kaip kupini permainų ir naujų išbandymų. Išsiskyręs su scenos partnere Dovile Filmanavičiūte ir palaidojęs keturis metus puoselėtą projektą „Gerai Gerai [...] Plačiau»

  Grupė „Movo“: klausytojų teismui atiduodame tikruosius save (audio)

  Visai neseniai į Lietuvos muzikos scenos traukinį įšokusi trijulė „Movo“ beveik iškart buvo apdovanoti – jaunų muzikantų konkurse „Garažas“ laimėjo II-ąją vietą ir specialų konkurso rėmėjų prizą [...] Plačiau»

  Grupė „Karma“ pristato naują kūrinį „Atspindžių karta“ (video)

  Sostinės roko grupė „Karma“ primena gerbėjams apie artėjančius pavasario koncertus Lietuvoje bei pristato naujojo kūrinio „Atspindžių karta“ gyvo atlikimo video versiją. Koncertuose šią dainą kol [...] Plačiau»