• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  „How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

  roxette-how-do-you-do.jpgKuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muzikos.

  Vienas iš realybės šou dalyvių, kuris ir po televizijos projekto tęsė solinę karjerą buvo Vudis. Dažniausiai linksmomis ir nuotaikingomis dainomis judinęs publiką, vaikinas pristatė ir dar vieną lengvo ritmo dainą „2×2“. Greitai įsimenami žodžiai, keturių akordų melodija bei scenoje plevėsuojantis šviesiaplaukis vaikinas pelnė paauglių simpatijas. Ši daina buvo ne išimtis kaip ir visiems kitiems renginio kūriniams. Tai buvo – cover‘is.

  Švedų pop rock‘o duetas „Roxette“ veiklą pradėjo dar 1986 metais, todėl tikriausiai labiau pažįstami būtų mūsų tėvams bei vyresnės kartos jaunimui. 1992-ais išleistame albume „Tourism“ kupiname veržlios grupės energijos, pasirodė daina „How Do You Do!“, kuris tapo pirmuoju šio rinkinio singlu.

  Vėliau šis kūrinys buvo perdarytas vokiečių euro-dance grupės „Cascada“. Galbūt faktas, jog elektroninė ir klubinė muzika nėra tokia patraukli daugumai, jų versija nepralenkė originalo.

  Vudis – 2×2

  Roxette – How Do You Do!

  Cascada – How Do You Do (Clubland Live March 2008)

  nuotrauka iš alfa.lt  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

  Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas bū [...] Plačiau»

  Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

  Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną - Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios poni [...] Plačiau»

  „Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

  „Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniška [...] Plačiau»

  Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

  Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos. Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaig [...] Plačiau»

  Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

  Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina [...] Plačiau»

  Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

  Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado [...] Plačiau»

  Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

  Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

  Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

  Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

  „Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

  Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»