• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

  Irena Starošaitė Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną – Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios ponios pop gardėsių ir kažkodėl dauguma jų pasirodė – girdėti! O visa tiesa ta, kad ši moteriškė muzikinėms vagystėms turi visai nemenką apetitą!

  Pirmas išaiškintas „nusikaltimas“ skirtas: piktokoms bei nusivylusioms, pageidautina – išsiskyrusioms, pusamžėms moterims, iššaukiančiu pavadinimu – „Tu nebuvai šalia“. Lyrics‘uose prasmės gal neieškosim, nes ko verta vien frazė: „Viskas baigiasi nebyliai/ Įvarom meilės šoką“ ir visą kūrinį lydinti potekstė „Lai pretenzijos liejasi laisvai“.

  O štai originalaus kūrinio „Tomalo Suave“ vaizdo klipe, atliktame Pilar Montenegro, Gizelle D’Cole ir Don Dinero, visaip kaip raivosi, kraiposi ir savo privalumus demonstruoja pusnuogės ilgakasės. Starošaitė savo ruožtu, kuklesnę choreografiją „atperka“ galybe akį rėžiančio makiažo, o Gizelle D’Cole auksinį sijonėlį nurungti bando raudonais skudurėliais ant riešo bei kojos.

  Irena Starošaitė – Tu nebuvai šalia

  Tomalo Suave [Reggaeton Versión]

  Kitas skanėstas toks, kuris patinka piktoms senmergėms. Jis gali būti visai ne prie širdies jautrios sielos damoms, tad Irena turi pasiskolintą alternatyvą ir joms. „Leisk man“ – įsimylėjusių moteraičių himnas, prašantis priimti visą jų išpuikintą meilę: „Leisk man tave pamyluoti/ Ir leisk man tave išbučiuoti“. Tiesiog labai skoninga ir solidu.

  Dar viskas lyg ir būtų suprantama, tačiau iš tiesų „Leisk man“ yra 1979 metų hit‘as „Save me“. Iš Pietų Afrikos Respublikos kilusių penkių merginų pop-rock’o grupės „Clout“. Skirtumas tik tas, kad, kai Starošaitė prašo leidimų savąją meilę dalyti, „Clout“ merginos trokšta būti apdovanotos meile, rūpesčiu bei dėmesiu.

  Irena Starošaitė – Leisk man

  Clout – Save me 1979

  Ir tai dar ne pabaiga! Turbūt nėra to, kuris nėra matęs skutimosi peiliukų moterims „Venus“ reklamos ir nebūtų girdėjęs to paties pavadinimo dainos. Kūrinio originalas įrašytas olandų grupės „Shocking Blue“ 1969-aisiais. Vėliau dainą sėkmingai perdainavo merginų trio „Bananarama“ ir topų viršūnes puošė 1986-aisiais. Nenuostabu, kad kur buvus, kur nebuvus, trigrašį įkišo ir mūsų Irenutė.

  Nors vėlgi į „Kai Skamba Gitaros“ žodžių prasmę nesigilinsim (tai, ko gero, sunkiai įmanoma visoje pop kultūroje), tačiau šypsnį išspaudė tai, kad žodis „venus“ lietuviškoje versijoje transformuojasi į „vynas“.

  Shocking Blue – Venus ( Video )

  Bananarama Venus

  Irena Starosaite – Kai Skamba Gitaros

  Klausyti čia

  Kiek teko užmatyti, tai dar ne visos Starošaitės „vagystės“ ir šmaikščių cover‘ių dar išgirsite. Labiausiai visa tai panašu, kad kažkas turi šiokį tokį polinkį į muzikinę kleptomaniją. Įdomu ar ilgam?

  nuotrauka iš music.lt  1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Sandra Sereikaite sako:

   Ah ta Staroška…

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  „How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

  Kuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muziko [...] Plačiau»

  Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

  Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas bū [...] Plačiau»

  „Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

  „Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniška [...] Plačiau»

  Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

  Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos. Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaig [...] Plačiau»

  Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

  Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina [...] Plačiau»

  Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

  Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado [...] Plačiau»

  Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

  Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

  Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

  Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

  „Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

  Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»