• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Ką kuprinėje slepia Vilius a.k.a. Gerai Gerai (foto)

  Kaskart susitikus su muzikinio pasaulio žmogumi galvoje kirba viena mintis – kas toje tavo didžiulėje kuprinėje? Klausti lyg ir neetiška, kuistis pačiam – smerktina, tad smalsumui patenkinti lieka vienintelis variantas – paprašyti jos turinį pademonstruoti viešai. Šiandien į savo kuprinę įsileisti sutiko Vilius iš projekto Gerai Gerai & Miss Sheep.

  O ten visko daug. Tarkim pusmetį tūnantis kvietimas į atlikėjo vestuvių šventę. Pats Vilius pasakoja: „Susilankstė, prarado savo pradinį žavesį, bet neišmetu. Neužima vietos, o ir atsiminimų teikia labai daug. Šį įvyki vadinu gyvenimo koncertu. Linkėjimai žmonai.“

  Šalia atviruko randame ir futbolo klubo „Žalgiris“ 2012-ųjų abonementą. Muzikantas tikina užaugęs su šia sporto šaka, o krepšinis „lenda per gerklę“.

  Kita atlikėjo meilė – motociklas. Net žiemos sezono metu jo kuprinėje galima rasti visus dokumentus, reikalingus vairuoti šią dviratę transporto priemonę. „Jau pasiilgau šilto oro ir savo „Dragstar‘o“. Motociklas kone puikiausia transporto priemonė ir galvos išvalymo mašina. Sėdi ir važiuoji – kartais net nesvarbu kur. Laukiu vasaros, kodėl pas mus oras negali būti kaip Barselonoje?“.

  Jei Viliaus nepastebėjai stebinčio futbolo rungtynes ar lekiančio motociklu, tai tikriausiai jis studijoje. Vienas daiktų išduoda jo tikrąją specialybę – garso režisūra. Kuprinėje gulintis DVD „Disney on Ice“ vis primena apie paskutinių dienų ir naktų darbus. Atlikėjas išduoda, kad darbo dar yra, mat kaip tik šiuo metu ir vyksta dialogų garsinimai ir chorų įrašai.

  Aistrą svečioms šalims atskleidžia piniginė, smilkalai ir indiška nusiraminimo apyrankė. „Piniginę gavau dovanų Marakešo turguje. Būtent tos kelionės metu ir gimė Gerai Gerai pseudonimas. Noriu atgal į Maroką, nes tai vieta, atnešusi begalę gerų emocijų ir apmąstymų“, – pasakoja Vilius. „O smilkalus ir ramybę nešančią apyrankę, po vieno projekto gavau dovanų. Tiesiai iš Indijos. Tiesa, pats projektas labai magiškas. Vyksta mandalų dėliojimas, fone skamba žemės garsų muzika (pievos, lietūs, vėjai ir t.t.), groja lietuviškos kanklės, įsiterpia indiškų motyvų smuikas, atliekamos lietuviškos sutartinės, o indiškus šokius šoka Kristina Luna su savo kolegomis“.

  Gerai Gerai teigia žalingų įpročių neturintis, o aptiktos cigarilės tėra naudojamos ypatingomis progomis. „Šiaip nerūkau jau nuo 2008 metų. Labai retais atvejais užsikuriu cigarą ar kažką panašaus į jį. Šis pakelis liko nuo naujų metų – 10 cigarilių, vyšnių skonio. Ne pats geriausias variantas, bet pažaisti smagu. Net ir žiebtuvėlis puikiai įsikomponuoja, nors iš tikro jis skirtas smilkalams.“

  Be visų šių gėrybių kuprinėje rasite saldumynų, loterijos bilietų, diržą (ką tik po remonto), buto raktus ir įvairių smulkių niekučių. Smalsumas patenkintas, tad greitu laiku brausimės į kito muzikanto rankinę.

  Pele vedžiodami ant nuotraukos, rasite daugiau info:

  Viliaus (Gerai Gerai) kuprinė:

  nuotrauka – shilta.lt  1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Vilius sako:

   Kuprinėje*

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Du nauji lietuviški skanėstai: Gerai Gerai vs. Ieva (video)

  Šiandieniniai pasišlaistymai internetuose ir taip gausius bookmark‘us papildė du naujais egzemplioriais. Nėra tai tokie įspūdingi šedevrai, kad jų įrašus talpinčiau po neperšaunamu stiklu. Plačiau»

  Kaip per vieną vakarą tapti žvaigžde? (video)

  Žodžiu, pacanui keturiolika metų, turi mergiotišką balsą, byberišką pričioskę ir gyvena kažkur Australijoje. Gali suabejoti – argi tiek užtenka, kad per vieną vakarą taptum žvaigžde. Plačiau»

  Pasirodo Markas kartais moka nustebinti (video)

  Nei aš nei mano kolegos niekada nejautėme didelės meilės Markui Palubenkai. Dūmų pertraukos pokalbyje apie muziką ir dabar įvardinčiau jį kaip beveidį, tačiau gerai iš‘pr‘intą personažą. Plačiau»

  Kalėdinė, prekybos tinklo „John Lewis“ ir atlikėjos Gabrielle Aplin, pasaka (video)

  Kažkas įvardino, neva tai šių metų keiksmažodžių namber van kėsinasi tapti žodis „Kalėdos“. Jei nuoširdžiai, tai ilgalaikio kontakto su šia švente dar neturėjau, o nuo praeitų metų. Plačiau»

  „Hey Rosetta!“: vienas vaizdo klipas – begalybė skirtingų erdvių (video)

  Šešeriukė „Hey Rosetta!“ toli gražu ne naujokai. Kūrybinį kelią pradėję 2005-aisiais, pripažinimo sulaukė tik po šešerių metų. 2011 metais net trys grupės kūriniai puikavosi Kanados roko ir alter [...] Plačiau»

  Viskas, kas tave supa, tėra kažkieno kopija (video)

  Tiems, kurie praleido pro akis, ir tiems, kurie shilta.lt skiltimi „Radybos“ naudojasi kaip savotiškais bookmark‘ais, pristatau vyruką iš New York‘o – Kirby Ferguson. Kas jis per vienas?.. [...] Plačiau»

  Jeremy Ellis: pacanėlis, pirštais darantis stebuklus (video)

  Žodžiu Detroite bazuojasi pacanėlis Jeremy Ellis, pirštais darantis stebuklus. Ir šiame pareiškime nėra nieko pošlo, vaikinukas tiesiog ypatingai gerai įvaldęs aparatą „Maschine Mikro“. Plačiau»

  Kartais reikia „tik“ talento (video)

  Interneto vandenynai darsyk sujudo. Šįkart bangas kelia du treninguoti pacanėliai, kapojantys Rihanna'os superhitą „We Found Love“. Vaikišku nuoširdumu trykštantis ir savo talento. Plačiau»

  Beth: popsovi koveriai žadantys tapti topais (video)

  Lygiai prieš metus septyniolikmetė britė Beth į internetą paleido Adele dainos „Someone Like You“ koverį. Nebuvo nieko įspūdingo, tiesiog dailus balsas ir kone be jokio papildomo šarmo atkartota [...] Plačiau»