• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

  Ovidijus Vysniauskas Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado ir kitų atlikėjų cover‘ių.

  1977-ais Eric‘as išleido albumą „Slowhand“, kuriame puikavosi daina „Wonderful Tonight“ ateinančiais metais tapusi singlu. Pastaroji daina, kaip ir kiti du kūriniai „Layla“ bei „Bell Bottom Blues“, buvo įkvėpta ir dedikuota muzikanto žmonai Pattie Boyd su kuria atlikėjas išgyveno dešimt metų.

  „Wonderful Tonight“ singlas turėjo tris cover‘ių originalias versijas. Kantri muzikos atstovas David Kersh išleido savotišką dainos kopiją dar 1989 metais. Britų pop grupė „Damage“ pasistengė, kad cover‘is patektų netgi į Anglijos top 3 lentelę. O paskutinysis R&B atlikėjas Babyface išleido „Wonderful Tonight“ ne prieš tiek daug laiko – 2007 metais, tačiau daina nesusilaukė tokio pasisekimo kaip pastarosios versijos.

  Taigi tarp trijų perdainuotos Eric Clapton dainos versijų lietuvis Ovidijus Vyšniauskas nėra paminėtas, tačiau 2003-čiais išleistame albume „Geriausios Dainos Naujai“ galime atrasti kūrinį „Mažytė“ identiškai skambanti į minėto brito „Wonderful Tonight“. Iš tiesų dėl šaltinių trūkumo tai vienintelis įrašas apie šią Ovidijaus dainą, tačiau jei mano atmintis neapgauna „Mažytė“ jau kelis metus prieš tai sukosi atlikėjo koncertuose bei radijo stotyse.

  Tik man klausimas belieka, kas toji Ovidijaus mūza, kuriai jis uždainavo šį meilės romansą?

  Eric Clapton – Wonderful Tonight [Live at San Francisco 1988]

  Ovidijus Vysniauskas-Mazyte Mano

  nuotrauka iš music.lt  2 Komentarai šiam straipsniui

  1. Raimondas Tutlys sako:

   Ech

  2. Arvydas Birzinis sako:

   Tai Abariaus( ATA) daina kurią beprotiškai šauniai padainavo Ovidijus.

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  „How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

  Kuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muziko [...] Plačiau»

  Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

  Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas bū [...] Plačiau»

  Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

  Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną - Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios poni [...] Plačiau»

  „Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

  „Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniška [...] Plačiau»

  Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

  Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos. Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaig [...] Plačiau»

  Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

  Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina [...] Plačiau»

  Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

  Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

  Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

  Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

  „Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

  Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»