• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

  Edmundas Kučinskas Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina „Skalinada“.

  Oliver‘is iki šių dienų yra iškilus ir gerai žinomas Kroatijos pop scenoje. 1976 metais „Split‘76“ albume pristatė naują dainą „Skalinada“ atliktą ant Zdenko Renjič kompozicijos. Kaip nekeista nors dainininkas yra išleidęs daugiau nei 30 rinkinių, ši kompiliacija buvo viena garsiausių ir iki šiol sužadina šiltus gerbėjų jausmus.

  Tuo tarpu mūsiškis estrados atlikėjas Edmundas Kučinskas uždainavo ir savąją „Skalinada“ versiją pervadindamas – „Meilės Laiptai“, kuri pasirodė 1996 metais išleistame albume tuo pačiu pavadinimu kaip ir daina. Kadangi tai buvo pirmasis leidinys po gan ilgos, 8-rių metų pertraukos iširus grupei „Nerija“, atlikėjas užkariavo gerbėjų širdis ir taip pradėjo nesibaigiančią solinę karjerą.

  Žinoma, tai buvo visų koncertų šlageris ir jį buvo galima išgirsti kiekviename repertuare, tačiau pamažu blėstant dainos populiarumui, dainininkas nusprendė imtis suktybės bei atgaivinti nemirštančią dainą pasitelkus Ingos Valinskienės pagalbą.

  E. Kučinskas ir I. Valinskienė. “Meilės laiptai”

  OLIVER DRAGOJEVIĆ – SKALINADA (SPLIT 1976.)

  Instrumental mix 2/16 , Zdenko Runjić , Skalinada-Malinkonija-Poeta-Mižerja

  nuotrauka iš balsas.lt  1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Sandra Sereikaite sako:

   Nuuuu visi Edmundo Kučinsko fanai!

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  „How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

  Kuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muziko [...] Plačiau»

  Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

  Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas bū [...] Plačiau»

  Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

  Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną - Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios poni [...] Plačiau»

  „Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

  „Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniška [...] Plačiau»

  Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

  Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos. Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaig [...] Plačiau»

  Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

  Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado [...] Plačiau»

  Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

  Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

  Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

  Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

  „Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

  Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»