• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Lietuvoje koncertuosiančio Joe Satriani naujausias albumas užkariavo gerbėjų širdis (video)

  Gitaristas Joe Satriani įgauna pagreitį. Muzikantas skersai išilgai keliauja po pasaulį – Europoje jo koncertinis turas baigsis tik liepos viduryje, po to jis tęsis JAV, kur jo lauks dar beveik penkiasdešimt pasirodymų. Į šį maratono žemėlapį įtraukta ir Lietuva. Liepos 7 dieną gitaros virtuozas svečiuosis Vilniaus „Teatro arenoje“, kur pristatys tiek legendinius kūrinius, tiek gegužės mėnesį pasirodžiusį keturioliktąjį studijinį albumą „Unstoppable Momentum“.

  Kol naujausias diskas dar buvo tobulinamas įrašų studijoje, Maestro Joe Satriani paviešino, kad darbams prie jo surinkta nauja komanda. Siekiant albumui suteikti kitokių spalvų, prodiusavimas patikėtas Maikui Fraseriui, muzikos istorijoje įsitvirtinusiam po sėkmingų darbų su „AC/DC“, „Aerosmith“ bei „Metallica“. Mušamųjų partijas albume įrašė vienas labiausiai vertinamų pasaulio būgnininkų Vinnie Colaiuta, kurio diskografijoje randame tokius korifėjus kaip Stingas, Jeffas Beckas, Frankas Zappa, Herbie Hancockas ir daugelį kitų. Bosinės gitaros partija albume patikėta gitaristui Chrisui Chaney, bendradarbiaujančiam su Alanis Morissette, Slashu, „Shinedown“, „Jane’s Addiction“ ir kitais garsiais projektais. Įdomaus skambesio albumui pridėjo klavišininkas Mike Keneally. Jo klientų sąraše randame tokius grandus kaip Steve Vai, Frank Zappa, Mike Portnoy, James LaBrie. Jis tai pat yra ir animacinio filmo „Metalocalypse“ scenaristų sukurtos virtualios grupės „Dethklok“ narys.

  Nežinia ar įtakos padarė nauja albumo įrašų komanda, ar tai, kad gerbėjai šio albumo laukė net tris metus. Tačiau vos pasiekęs dienos šviesą, jis iškart sulaukė didžiulio dėmesio visame pasaulyje. JAV perkamiausius albumus reitinguojantys „Billboard“ topai, tarp lyderiaujančių atlikėjų Joe Satriani mini net penkiose kategorijose. Diską pamėgo ir Austrijos, Čekijos, Vokietijos, Olandijos, Vengrijos, Ispanijos bei Šveicarijos klausytojai. Šiose šalyse diskas taip pat masiškai šluojamas nuo muzikos parduotuvių lentynų, o į gitaros virtuozo koncertus bilietai tiesiog tirpsta.

  Paklaustas, kokia šios muzikos populiarumo formulė, Joe Satriani tikina, kad tai susiję su jos emocionalumu: „Kaskart rašydamas kažką naujo, aš jaučiuosi lyg kankinys. Kodėl? Nes į kūrybą sudedu savo gyvenimo įvykius, tad tiek ruošdamas naują kompoziciją, tiek vėliau ją atlikdamas, aš iš naujo visa tai išgyvenu. Tiesa, kuo tau daugiau metų, tuo daugiau svarbių dalykų norisi įamžinti. Su amžiumi ateina kokybė.“

  Joe Satriani pirmąjį solinį instrumentinės muzikos darbą išleido 1986 metais. Dėl ypatingos grojimo technikos ir kompozicijos sugebėjimų jo muzika greitai rado savo klausytoją. Po sėkmingo starto į darbus gitaristas kibo su nauja energija, tad per beveik 30-ies metų muzikinę karjerą pasauliui padovanojo 13 albumų, kurie parduoti daugiau nei 10 mln. egzempliorių tiražu. Prieš Joe Satriani virtuoziškumą neužsimerkė ir muzikos kritikai, kurie per visą laiką „Grammy“ apdovanojimuose jį nominavo net 15 kartų.

  Į liepos 7 dieną Vilniaus „Teatro arenoje“ vyksiantį Joe Satriani koncertą bilietais prekiauja „Bilietai LT“ kasos ir internete.

  Joe Satriani – “A Door Into Summer” (from new album Unstoppable Momentum)

  nuotrauka ir informacija – Agency RELAX Live!  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Savo ambasadą festivalyje „Satta Outside“ vienai nakčiai įkurs Los Andželo „Low End Theory“

  Prieš dvejus metus Šventosios vasaros estradą nušlavęs amerikietis The Gaslamp Killer ir vėl ruošiasi į festivalį „Satta Outside“, šiemet kurorte vyksiantį rugpjūčio 8-11 dienomis. Plačiau»

  „The Rasmus” Karklėje nusiteikę „paošti” su vietiniais

  Stipriai sugroti, stipriai įdegti ir rytą atsibusti nežinia kieno palapinėje - šiaurietišku santūrumu nepasižymintys „The Rasmus” nekantriai laukia susitikimo. Plačiau»

  Naujausiame „Airbourne“ albume – seksas, alus ir rokenrolas liejasi laisvai (video)

  Melodingo roko gerbėjai simpatiją Australijai jaučia dėl dviejų ten gimusių ir šios šalies muziką garsinančių grupių. Viena jų – prieš 40 metų susibūrę „AC/DC“, kita – jaunesnės kartos atstovai „ [...] Plačiau»

  Grupė „Testament“: „Mes niekada nesiekėme būti madingais“ (video)

  Šiemet trisdešimties metų jubiliejų švenčianti thrash metalo grupė „Testament“ nuo pat metų pradžios leidosi į pasaulinį koncertinį turą. Aplankę tokias egzotiškas šalis kaip Kosta Rika, Peru, Či [...] Plačiau»

  „Loftas Fest“ 2013 pre-party vyks gatvėje šį ketvirtadienį (video)

  Miesto festivalis „Loftas Fest“ artėja, paruošiamieji darbai įpusėjo, visame pasaulyje žinomi atlikėjai jau turi po aviabilietą į Lietuvą – kas iš kur, dienos programa ir konferencija „What’s Nex [...] Plačiau»

  „Velnio akmenyje“ – death metalo veteranai „Vomitory“ (video)

  Šių metų festivalio „Velnio akmuo“ lankytojai turės neeilinę galimybę gyvai pamatyti ekstremaliosios muzikos sunkiasvorius „Vomitory“. Tai – viena iš paskutinių progų pasimėgauti ant scenos atlie [...] Plačiau»

  Karklės festivalyje – spalvinga klubinių erdvių rikiuotė (video)

  Galvoti apie patogią avalynę šokiams ant smėlio po vaiskiu vasaros dangumi ar ryškiomis rugpjūčio žvaigždėmis – jau pats metas. Tarptautinio muzikos, kitų menų ir vasariškų pramogų festivalio „Ka [...] Plačiau»

  Madingieji italai „Tale Of Us“ po ilgų derybų „Loftas Fest 2013“ festivalio programoje (video)

  „Loftas Fest“ pristato dar vienus svarbius ir Lietuvoje jau kurį laiką labai lauktus svečius – italus „Tale Of Us“. Jie pasirodys pirmąją festivalio naktį kartu su amerikiečiu Toro Y Moi, pasauli [...] Plačiau»

  Toliau pildomas festivalio „Bliuzo naktys 2013“ atlikėjų sąrašas (video)

  Dvidešimtąjį jubiliejų atšventęs festivalis „Bliuzo naktys“ ir toliau intensyviai ruošiasi šiųmečiam lietuviškajam Vudstokui. Ta proga, liepos 5-6 dienomis Lūksto ežero pakrantę Varniuose okupuos [...] Plačiau»