• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  „Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

  Jurgita Tvarijonaitė „Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniškai jų nepažįstu, bet šiuo atveju iš knygos sprendžiu pagal viršelį).

  Beieškodama interneto platybėse, seno kaip gyvenimas Jurgitos Tvarijonaitės gabalo „Lollypop“, net spėjau pasimesti tarp naujausių barbių darbų. Šiaip ne taip, „beveik“ nuvertus kalnus, man pavyko jį atkapstyti ir ką jūs pagalvosite? Radau identišką šios dainos versiją! Skirtumas tik tas, kad video nesistaipė prisirpusi, pusnuogė blondinė ir deja daina buvo 1958 metų hit‘as, o ne 2007.

  Originali „Lollypop“ versija buvo pristatyta tuometinės merginų pop grupės „The Chordettes“. Labai kukliai ir nedrąsiai prieš vaizdo kameras besišypsančios merginos, tikriausiai gundė ne vieną vyrą ir tikrai tikiu, kad tais laikais ši daina buvo moterų pamėgta suvilioti vyrukams.

  Na bet laikai keičiasi, tad ir ši dainuška pakeitė tiek savo „išvaizdą“, tiek ir „balsą“. Nors garso takelis paliktas tas pats, ilgai nelaužius galvos galima suprasti, jog tai identiškas kūrinys. Tad lyginam lietuviškąja sexy dainos versiją bei senovišką kvarteto darbą, kuris puikesnis? Spręsti jums!

  Lollypop – Jurgita Tvarijonaitė

  The Chordettes – Lollipop

  nuotrauka iš 15min.lt  1 Komentarai šiam straipsniui

  1. Rocky Shilly sako:

   http://www.youtube.com/watch?v=B0dWcWM8vXU

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  „How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

  Kuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muziko [...] Plačiau»

  Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

  Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas bū [...] Plačiau»

  Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

  Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną - Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios poni [...] Plačiau»

  Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

  Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos. Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaig [...] Plačiau»

  Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

  Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina [...] Plačiau»

  Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

  Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado [...] Plačiau»

  Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

  Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

  Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

  Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

  „Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

  Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»