• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Muzika, valdanti grafinio dizainerio Pauliaus ranką (audio)

  Jo vardas Paulius. Internete prisistato Fanke. Bičas žino kaip valdyti pelę, tad šis gebėjimas virsta į dėmesio vertus kompiuterinės grafikos darbus. Be viso šito, jis dar ir klauso geros muzikos. Tai vienas tų atvejų, kai gavęs pasiūlymą mainytis ausinukais, nė nemirktelėjęs sutikčiau. Sutinkame jį įtemptomis ausimis ir laukiame muzikinių rekomendacijų:

  1. Joe Goddard – Taking Over

  Gabalas, kuriam skambant nori nenori pradedi niūniuoti. Melodijoje paslėptas geras kablys, tad puikiai tinka norint atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

  Joe Goddard – Taking Over

   

  2. Naomi Pilgrim – No Gun

  Jei trumpai reikėtų įvardinti, tais parinkčiau vos du žodžius – savotiškas ir įdomus. Žiauriai geras instrumentalas ir merginos balsas. Nežinau kodėl, bet primena vaikystę.

  Naomi Pilgrim – No Gun

   

  3. Wolf Saga ft Lemon. – Young Folks (Cover)

  Vienas geresnių paskutinių dienų atradimų. Dainos originalas ganėtinai senas, tačiau šis perdarinys tiesiog idealus. Vokalistų balsai dera nuostabiai.

  Wolf Saga ft Lemon. – Young Folks (Cover)

   

  4. Little Talks (Thomas Jack Remix) – Of Monsters and Men

  Originalas jau ir taip labai patinka, bet šiame remikse sukalti švilpaujantys ir žemi garsai parodo naują kūrinio pusę.

  Little Talks (Thomas Jack Remix) – Of Monsters and Men

   

  5. Star Slinger – Free

  Patinka ir net pats nežinau kodėl.

  Star Slinger – Free

  nuotrauka – svečio asmeninis archyvas  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Audrius ir jo mergaitiška muzika (audio)

  Audrių žino kone kiekvienas nors šiek tiek besidomintis muzika. Vieni linksniuoja jo indėlį į lietuviškų garsų promo​ ir „Miesto Muzikos“ projektą, kiti apie jį kalba kaip dj‘ų ar dėstytoją. Audr [...] Plačiau»

  Shidlas a.k.a. Šventinis Bankuchenas dalinasi klausoma muzika (video)

  Shidlas – kadaise užpumpavęs lietuvišką underground‘o sceną saulėtais reggae ritmais ir iki šių dienų geriausiai atpažįstamas kaip hito „Rasta Farai“ autorius, šiandien aktyviai veikia su „Šventi [...] Plačiau»

  Šniukštinėjame biplan‘o Olego muzikinį grotuvą (video)

  Po dviejų galingų ba. rekomendacijų, „Muzikanto Ausinuką“ tęsiam su Olegu Aleksejevu iš grupės „Biplan“. 1995-ais metais su band'u pradėjęs rokavą kūrybinį kelią, gitaristas turi kuo pasidalinti. [...] Plačiau»

  „Muzikanto Ausinukas“ apnuogina ba. playlist’ą #2 (audio)

  „Muzikanto Ausinuke“ antras dublis skiriamas ba. (taip, tam pačiam, kurį draugai vadina tiesiog Benu). Vaikinas pasistengė iš peties ir naujai skilčiai pasiūlė net dvidešimt kūrinių, kaitinančių [...] Plačiau»

  „Muzikanto Ausinukas“ apnuogina ba. playlist’ą #1 (audio)

  Šiandien galvon šovė „išganinga“, turbūt šimtus kartų reuse‘inta, bet šiuo metu niekur Lietuvos muzikinėje padangėje nenaudojama idėja – „Muzikanto Ausinukas“. Žodžiu puodeliui arbatos pasikvieči [...] Plačiau»