• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Naujausiame „Airbourne“ albume – seksas, alus ir rokenrolas liejasi laisvai (video)

  Melodingo roko gerbėjai simpatiją Australijai jaučia dėl dviejų ten gimusių ir šios šalies muziką garsinančių grupių. Viena jų – prieš 40 metų susibūrę „AC/DC“, kita – jaunesnės kartos atstovai „Airbourne“. Pastarieji šią savaitę pasauliui garsiai pristatė naująjį, jau trečiąjį savo studijinį albumą „Black Dog Barking“, kurį birželio 5 d. gyvai pristatys ir Vilniaus „Teatro arenoje“.

  „Į šį albumą sudėjome labai daug laiko, minčių ir energijos. Juo gali didžiuotis ne tik grupė, bet ir prodiuseris bei komanda, kurie tiek Kalėdų išvakarėse, tiek blyksint naujametiniams fejerverkams vakarojo įrašų studijoje“, – trečiuoju disku džiaugiasi „Airbourne“ nariai.

  Dešimties kūrinių albumą, išleistą vienos solidžiausių roko muzikos kompanijos „Roadrunner“, prodiusavo Brianas Howes. Kanadietis savo tėvynėje du kartus buvo pripažintas geriausiu metų prodiuseriu, o grupių, su kuriomis jis dirba, sąraše galime rasti populiarius atlikėjus „Nickelback“, „Puddle of Mudd“ bei „Skillet“.

  „Kai buvome jauni, niekada neklausėme radijo. Vogdavome dėdžių plokšteles ir visu garsu leisdavome „Black Sabbath“ ir „AC/DC“, – atsiminimais dalinasi „Airboune“ muzikantai. „Kai mokykloje mūsų klausdavo, ar girdėjome naują „Blink-182“ kūrinį, nesuprasdavome, kas po velnių čia per muzika ir kodėl mes turime ja domėtis. Kartais atrodydavo, kad augame ne toje vietoje, bet dabar akivaizdu, jog ta aplinka buvo geras spyris į subinę.“

  Airbourne – Live It Up (Official Video)

  Atlikėjai tikina, kad įrašinėdami „Black Dog Barking“ dažnai prisimindavo savo kūrybos pradžią, tad galima sakyti, jog diskas tapo savotišku jaunų dienų įprasminimu. „Čia rasite visa, ko reikia tikram rokenrolui. Klausantis jo, seksą, alų ir gerą nuotaiką garantuojame“, – pokštauja vienas iš dviejų brolių, grojančių grupėje, jos frontmenas Joelis O‘Keeffe.

  „Airbourne“ 2007 metais pristatė debiutinį diską „Runnin‘ Wild“. Vos išvydęs dienos šviesą darbas atrado savo klausytoją, o žinia apie jį ir ypatingai energingą koncertinę grupę nusirito per visą pasaulį. 2010 metais išleista plokštelė „No Guts. No Glory.“ su kaupu pakartojo pirmtako sėkmę, grupės gerbėjų ratą išplėtusi dar labiau. Su naujuoju albumu „Black Dog Barking“ šią vasarą australai išsiruošė į turą po populiariausius Europos festivalius, kurie tiesiog graibsto juos, beveik nepalikdami laisvų dienų muzikantų poilsiui.

  Birželio 5 d., trečiajam diskui „Black Dog Barking“ tik įgaunant populiarumo ir žinomumo pagreitį, nežabotas australų hardroko dinamitas „Airbourne“ žada išskirtinį ir energingą pasirodymą Vilniaus „Teatro arenoje“. Jo metu bus galima išgirsti tiek klausytojų tarpe jau populiariomis tapusias, tiek šviežias naujojo albumo dainas. Bilietus į renginį galima įsigyti „Tiketos“ kasose arba tinklapyje http://tiketa.lt.

  Airbourne – Runnin’ Wild

  nuotrauka ir informacija – RELAX Live!  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Lietuvoje koncertuosiančio Joe Satriani naujausias albumas užkariavo gerbėjų širdis (video)

  Gitaristas Joe Satriani įgauna pagreitį. Muzikantas skersai išilgai keliauja po pasaulį – Europoje jo koncertinis turas baigsis tik liepos viduryje, po to jis tęsis JAV. Plačiau»

  Savo ambasadą festivalyje „Satta Outside“ vienai nakčiai įkurs Los Andželo „Low End Theory“

  Prieš dvejus metus Šventosios vasaros estradą nušlavęs amerikietis The Gaslamp Killer ir vėl ruošiasi į festivalį „Satta Outside“, šiemet kurorte vyksiantį rugpjūčio 8-11 dienomis. Plačiau»

  „The Rasmus” Karklėje nusiteikę „paošti” su vietiniais

  Stipriai sugroti, stipriai įdegti ir rytą atsibusti nežinia kieno palapinėje - šiaurietišku santūrumu nepasižymintys „The Rasmus” nekantriai laukia susitikimo. Plačiau»

  Grupė „Testament“: „Mes niekada nesiekėme būti madingais“ (video)

  Šiemet trisdešimties metų jubiliejų švenčianti thrash metalo grupė „Testament“ nuo pat metų pradžios leidosi į pasaulinį koncertinį turą. Aplankę tokias egzotiškas šalis kaip Kosta Rika, Peru, Či [...] Plačiau»

  „Loftas Fest“ 2013 pre-party vyks gatvėje šį ketvirtadienį (video)

  Miesto festivalis „Loftas Fest“ artėja, paruošiamieji darbai įpusėjo, visame pasaulyje žinomi atlikėjai jau turi po aviabilietą į Lietuvą – kas iš kur, dienos programa ir konferencija „What’s Nex [...] Plačiau»

  „Velnio akmenyje“ – death metalo veteranai „Vomitory“ (video)

  Šių metų festivalio „Velnio akmuo“ lankytojai turės neeilinę galimybę gyvai pamatyti ekstremaliosios muzikos sunkiasvorius „Vomitory“. Tai – viena iš paskutinių progų pasimėgauti ant scenos atlie [...] Plačiau»

  Karklės festivalyje – spalvinga klubinių erdvių rikiuotė (video)

  Galvoti apie patogią avalynę šokiams ant smėlio po vaiskiu vasaros dangumi ar ryškiomis rugpjūčio žvaigždėmis – jau pats metas. Tarptautinio muzikos, kitų menų ir vasariškų pramogų festivalio „Ka [...] Plačiau»

  Madingieji italai „Tale Of Us“ po ilgų derybų „Loftas Fest 2013“ festivalio programoje (video)

  „Loftas Fest“ pristato dar vienus svarbius ir Lietuvoje jau kurį laiką labai lauktus svečius – italus „Tale Of Us“. Jie pasirodys pirmąją festivalio naktį kartu su amerikiečiu Toro Y Moi, pasauli [...] Plačiau»

  Toliau pildomas festivalio „Bliuzo naktys 2013“ atlikėjų sąrašas (video)

  Dvidešimtąjį jubiliejų atšventęs festivalis „Bliuzo naktys“ ir toliau intensyviai ruošiasi šiųmečiam lietuviškajam Vudstokui. Ta proga, liepos 5-6 dienomis Lūksto ežero pakrantę Varniuose okupuos [...] Plačiau»