• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Pavogtas rokenrolas užvaldo pasaulį (video)

  ShaNaNa Paskutiniu metu mano kolegė Klaudija tapo apsėsta tiek seno gero, tiek ir naujesnio rock‘n‘roll‘o. Tikriausiai mane pradėjo veikti jos (ne)bloga įtaka, kad šis „Vogtų dainų“ įrašas yra skirtas būtent tiems skaitytojams, kurie taip pat yra neatsparūs šiam judėjimui.

  Pirmą kartą kūrinys „Pretty Little Angel Eyes“ pasiekė klausytojus dar anstyvais 1961-ais. Curtis Lee pasistengė, kad tuometinis jaunimas pakvaištų išgirdęs šį hit’ą, o daina patektų į top’ų viršūnes. Tiesą sakant jis niekada taip ir netapo pasaulinio lygio žvaigžde, tačiau minėtasis Lee darbas tapo taikiniu ne vieno atlikėjo.

  Ne naujiena, kad „KIŽ“ projekto organizatoriai ir dalyviai visuomet pasistengė atgaivinti senokai užmirštas dainas atlikdami jas naujai, tad ir „Pretty Little Angel Eyes“ buvo perdainuota. Lietuvos baritonas Vytautas Juozapaitis su „mokiniu“ Tautvydu pristatė dainą „Myliu Lig Ausų“. Apart iškraipyto pavadinimo bei dainos žodžių melodija paliko identiška kaip ir Curtis Lee kūrinyje.

  Lietuviai buvo ne vieninteliai perdainavę šį šlagerį. Viena garsesnių rock‘n‘roll‘o grupių „Sha Na Na“ taip pat ėmėsi perdainuoti „Pretty Little Angel Eyes“. Tačiau jie paliko identišką skambesį bei lyrikas tiesiog nusprendę atgaivinti šį kūrinį.

  Vėliau 1978-ais pasirodė ir pop grupė „Showaddywaddy“ su ta pačia Curtis Lee daina. Tačiau tai atitiko jų grupės profilį, kadangi jie pagrinde perdainuodavo 50‘ųjų ir 60‘ųjų populiariausius hit‘us.

  Curtis Lee – Pretty Little Angele Eyes

  V.Juozapaitis & Tautvydas – Myliu Lig Ausų (KĮŽ Mokytojų turnyras)

  Showaddywaddy – Pretty Little Angel Eyes (1978)

  Sha Na Na – Pretty Little Angel Eyes

  nuotrauka iš prweb.com  2 Komentarai šiam straipsniui

  1. Sandra Sereikaite sako:

   ;]]] kepam blynus ir šokam rock'n'roll!

  2. Klaudija Grooves Janužytė sako:

   Apsėsta buvau nuo tada, kai iš viso supratau, kas yra kokybiška muzika. Tik dabar pradėjau tuo dalintis ir drąsiai tai rodyt žmonėm :}

  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  „How Do You Do!“ kaip du kart du (video)

  Kuris laikas eteryje vis šmėžavo senas, geras rokenrolas, bet šiam kartui turiu jus nuvilti, kad vėl gi grįžtame prie KĮŽ dalyvių, tačiau tuo pačiu ir neprasto švediško rock‘o bei klubinės muziko [...] Plačiau»

  Irenos Starošaitės žygdarbiai, ne auksu žiba (video)

  Šį kartą į vagilkų suolą sodiname žymiausio, pop padangės, žemaičio žmoną - Ireną Starošaitę. Ne kartą viešint pas močiutę kaime ir kenčiant visu garsu leidžiamą „Pūką“, teko paklausyti šios poni [...] Plačiau»

  „Lollypop“ saidainiukų karas! (video)

  „Mes turime vardinę Coca-Cola, piceriją; esame lietuviškasis „Playboy“ variantas ir mokame dainuoti!“. Kažkaip taip įsivaizduoju, turėtų skambėti „Olialia“ pupyčių šnekos (aut. pastaba: asmeniška [...] Plačiau»

  Billie Myers prieš Viliją Matačiūnaitę (video)

  Dauguma Lietuvoje organizuotų realybės šou primena pigias originalių laidų kopijas, tad nenuostabu, kad ir dalyvių muzikinius gabumus vainikuoja „vogtos“ dainos. Netikėtai atrasta „Kelias į Žvaig [...] Plačiau»

  Lietuviškas pop prieš kroatišką (video)

  Šiam kartui per daug nesiplėsiu į visokias smulkmenas ir tuščiažodžiavimus. Ant pjedės stalo keliam Edmundą Kučinską su kūriniu „Meilės laiptai“ ir kroatų pop atlikėją Oliver Dragojevič su daina [...] Plačiau»

  Kaip vyrai dainavo „Mažyte mano, tu šiąnakt nuostabi“ (video)

  Turbūt neatsiras nei vieno, kuris nežinotų labai žymaus bliuzo veikėjo – Eric Clapton. Beveik 40-tį metų scenoje besisukiojantis britas yra sukūręs ne vieną hit‘ą, o to pasekoje nemažai atsirado [...] Plačiau»

  Nostalgiškasis pasaulio tango (video)

  Prasiautus Eurovizijos škvalui, mes vėl grįžtame į „Vogtos Dainos“ su dviem kūriniais, kurie tikrai gali nustebinti patekus šion skiltin. Kažkada minėjome maestro Stasio Povilaičio draugiškus san [...] Plačiau»

  Kai į „Lietuvos Dainos“ titulą pretendavome su danų kūriniu (video)

  Jau šiandien daugiau nei pusė Europos sėdės prie žydrųjų televizijos ekranų ir balsuos už kaimynines šalis „Eurovision 2011“ konkurse. Iš tiesų nesu tikra kaip karštai tautiečiai yra pasiryžę pal [...] Plačiau»

  „Geriausias nemokamas dalykas gyvenime“ tik „Tau ir Man“ (video)

  Lietuvos bulvarinės spaudos niekaip neatsikratanti garsioji Tarasovų šeimynėlė pateko ir į mūsų akiratį. Kažkada senai senai buvo užėjusi mada „ šeimyniniams duetams“ ir kaip iš gausos rago pasip [...] Plačiau»