• lebron 12
 • Jordan 11 gamma kobe 9

  Savo ambasadą festivalyje „Satta Outside“ vienai nakčiai įkurs Los Andželo „Low End Theory“

  Prieš dvejus metus Šventosios vasaros estradą nušlavęs amerikietis The Gaslamp Killer ir vėl ruošiasi į festivalį „Satta Outside“, šiemet kurorte vyksiantį rugpjūčio 8-11 dienomis. Dar svarbesnė už šią yra žinia, kad The Gaslamp Killer į Lietuvą atvyks su savo gimtosios Los Andželo renginių serijos „Low End Theory“ komanda.

  „Low End Theory“, 2006-aisiais pradėta „Alpha Pup“ leidyklos vadovo Daddy Kev, netruko įsitvirtinti kaip aktualiausia, inovatyviausia ir kokybiškiausia beats kultūros naktis mieste, valstijoje ir visoje šalyje. Serijos įtaka išsiplėtė ir už JAV ribų – „Low End Theory“ renginiai šiuo metu vyksta net Japonijoje.

  Tai, kad „Satta Outside“ šiemet pasirodys ir „Low End Theory“ įkūrėjas Daddy Kev, ir serijos rezidentai The Gaslamp Killer, D-Styles, Nobody bei MC Nocando, yra rimtas pasiekimas tokio dydžio muzikos rinkai, kaip Lietuva. Be to, nors rūgpjūtį vyks komandos turas po Europą, viešnagė Šventojoje taps vieninteliu „festivaliniu“ jų pasirodymu šią vasarą. Pasirodymu, kuris truks keturias valandas.

  Taip pat jau paskelbta, kad į festivalį šiemet atvyks ką tik debiutinį albumą „Ninja Tune“ išleidęs duetas „Letherette“. „Mondayjazz“ komandos programoje pasirodys ryškios šokių muzikos leidyklos iš Prancūzijos „ClekClekBoom“ atstovai Bambounou, Jean Nipon ir French Fries. Žemus dažnius po „Basscake“ serijos vėliava skleis britų bass puoselėtojas Phaeleh, tarp drum’n’bass ir dubstep balansuojantis olandas Icicle bei UK garage scenos legenda DJ EZ. Netrukus bus pristatytos ir kitos septintojo festivalio „Satta Outside“, šiemet vyksiančio prie pat Baltijos jūros, programos dalys.

  Nekantriausieji jau ateinantį savaitgalį gali įkvėpti šiek tiek festivalio dvasios apsilankydami renginiuose „Beatmakers Day“. Kaune (penktadienį „Ryšių kiemelyje 837“) ir Rygoje (šeštadienį „Totaldobže“), bus pristatomos kasmet festivalyje vykstančios „Ritmo kovos“.

  „Satta Outside“ kelialapių kaina kils birželio 10-ąją. Bilietai parduodami „Tiketoje“, taip pat – užsienio partnerio „TicketPro“ atstovybėse Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir „Resident Advisor“ tinklalapyje.

  nuotrauka ir informacija – „Satta Outside“  Palik komentarą

  Panašūs Naujausi

  Lietuvoje koncertuosiančio Joe Satriani naujausias albumas užkariavo gerbėjų širdis (video)

  Gitaristas Joe Satriani įgauna pagreitį. Muzikantas skersai išilgai keliauja po pasaulį – Europoje jo koncertinis turas baigsis tik liepos viduryje, po to jis tęsis JAV. Plačiau»

  „The Rasmus” Karklėje nusiteikę „paošti” su vietiniais

  Stipriai sugroti, stipriai įdegti ir rytą atsibusti nežinia kieno palapinėje - šiaurietišku santūrumu nepasižymintys „The Rasmus” nekantriai laukia susitikimo. Plačiau»

  Naujausiame „Airbourne“ albume – seksas, alus ir rokenrolas liejasi laisvai (video)

  Melodingo roko gerbėjai simpatiją Australijai jaučia dėl dviejų ten gimusių ir šios šalies muziką garsinančių grupių. Viena jų – prieš 40 metų susibūrę „AC/DC“, kita – jaunesnės kartos atstovai „ [...] Plačiau»

  Grupė „Testament“: „Mes niekada nesiekėme būti madingais“ (video)

  Šiemet trisdešimties metų jubiliejų švenčianti thrash metalo grupė „Testament“ nuo pat metų pradžios leidosi į pasaulinį koncertinį turą. Aplankę tokias egzotiškas šalis kaip Kosta Rika, Peru, Či [...] Plačiau»

  „Loftas Fest“ 2013 pre-party vyks gatvėje šį ketvirtadienį (video)

  Miesto festivalis „Loftas Fest“ artėja, paruošiamieji darbai įpusėjo, visame pasaulyje žinomi atlikėjai jau turi po aviabilietą į Lietuvą – kas iš kur, dienos programa ir konferencija „What’s Nex [...] Plačiau»

  „Velnio akmenyje“ – death metalo veteranai „Vomitory“ (video)

  Šių metų festivalio „Velnio akmuo“ lankytojai turės neeilinę galimybę gyvai pamatyti ekstremaliosios muzikos sunkiasvorius „Vomitory“. Tai – viena iš paskutinių progų pasimėgauti ant scenos atlie [...] Plačiau»

  Karklės festivalyje – spalvinga klubinių erdvių rikiuotė (video)

  Galvoti apie patogią avalynę šokiams ant smėlio po vaiskiu vasaros dangumi ar ryškiomis rugpjūčio žvaigždėmis – jau pats metas. Tarptautinio muzikos, kitų menų ir vasariškų pramogų festivalio „Ka [...] Plačiau»

  Madingieji italai „Tale Of Us“ po ilgų derybų „Loftas Fest 2013“ festivalio programoje (video)

  „Loftas Fest“ pristato dar vienus svarbius ir Lietuvoje jau kurį laiką labai lauktus svečius – italus „Tale Of Us“. Jie pasirodys pirmąją festivalio naktį kartu su amerikiečiu Toro Y Moi, pasauli [...] Plačiau»

  Toliau pildomas festivalio „Bliuzo naktys 2013“ atlikėjų sąrašas (video)

  Dvidešimtąjį jubiliejų atšventęs festivalis „Bliuzo naktys“ ir toliau intensyviai ruošiasi šiųmečiam lietuviškajam Vudstokui. Ta proga, liepos 5-6 dienomis Lūksto ežero pakrantę Varniuose okupuos [...] Plačiau»